fbpx

Кінець серпня може стати одним з кращих періодів у житті для більшості людей. Однак деяким знакам Зодіаку в кінці місяця передбачають неприємності і проблеми

Овен

У Овнів до 15 серпня буде період випробувань. Всім, хто давно перебуває у стосунках, доведеться привнести в них щось нове, в іншому випадку проблем не уникнути. На роботі астролог порадив сфокусуватися на залученні клієнтів або спонсорів. Особливу обережність варто проявити 12 і 13 серпня, коли можливі зустрічі з дуже неприємними або навіть небезпечними людьми.

Телець

Для Тельців останній тиждень серпня почнеться з труднощів. Глоба рекомендує не приймати поспішних рішень, особливо, якщо вони пов’язані з фінансовим або діловим ризиком.

Лев

Левам слід сфокусуватися на нових починаннях, що істотно підніме настрій і дасть мотивацію до зростання. Однак якщо неправильно розрахувати свої сили і час, в житті може початися чорна смуга, яку ще не скоро вдасться подолати.

Стрілець

Для Стрільців останній тиждень серпня буде вкрай непередбачуваний і динамічний. Їм слід навчитися керувати своїми емоціями, інакше зриви планів і проблеми в спілкуванні гарантовані. Великі успіхи чекають тих, хто зайнятий роботою з представниками інших країн і культур. Однак отримати все і відразу не вийде – для досягнення цілей доведеться докласти максимум зусиль.

You cannot copy content of this page