Кінець січня 2022 Року принесе фантастичну удачу Тельцям, у Риб з’явиться можливість у січні вирішити складні завдання найнесподіванішим чином. У грошах проблем не буде

Перша декада січня  2022 Року менш вдала, оскільки ви можете “потрапити” в стан напруженості, якоїсь боротьби і доказів. У одних Левів це буде через підвищене трудове навантаження – на роботі або вдома у вигляді ремонту, в інших – напруженість виникне у відносинах через підвищені ревнощі,  у третіх – через порушення самопочуття.

Після 10 січня  у Овнів запанує спокійна атмосфера, коли ви відчуєте прилив чуттєвості і гармонії.

В особистому житті місяць виявиться вельми успішним і яскравим для Близнюків. Зростає ваша привабливість і особиста чарівність, що допоможе в успішному розв’язанні різних питань. Цей час обіцяє багато для любові і романтики, але в першій декаді січня та лютого можливі і неопрозуміння

Кінець січня 2022 принесе фантастичну удачу Тельцям

Для вас Раків- прекрасний період для творчості, для спілкування з друзями, подорожей і розваг. Ваш оптимізм і веселий запал може привести вас до нових горизонтів, допоможе знайти несподівані рішення у питаннях, які вас довгий час терзали.

До 23 січня для Левів цілком сприятливий період для укладення вигідних контрактів, комерційних договорів і прийняття нових пропозицій. Але, не переоцінюйте своїх реальних можливостей і не давайте нездійсненних обіцянок.

У любовних стосунках у Дів з’явиться тяга до новизни і експериментів. Зачепить “стріла Амура”. Головне для вас – не впадати в ілюзії та прагнути до реального бачення партнера.

Тільки періоди для Терезів з 3 по 8 січня пов’язані з активною боротьбою, напругою або конкуренцією. Також і для фінансів це несприятливі дні. В юридичних документах будьте обережніше, оскільки можуть бути перевірки, з’ясування істини, особливо в третій декаді січня.

У Скорпіонів у будинку порадує зміна обстановки, дизайну.

В особистому житті  в Терезів місяць принесе загострену чуттєвість. Це прекрасний місяць для любовних зустрічей.

Нові знайомства  для Скорпіонів більш вірогідні після 10 січня, а особливо порадують зустрічі з людьми здалеку, іноземцями або далекими родичами.

Для Стрільців жага діяльності і потреба в спілкуванні, що пробудилися, посилять ваше прагнення що-небудь змінити. Однак не забудьте співвіднести бажання і власні можливості.

Козероги,  якщо в першій декаді січня ви можете бути охоплені переживаннями, зіткненням інтересів і спробою захистити свої права, зробити свою роботу або закінчити розпочатий в будинку ремонт, то після 10 січняя буде для вас більш ясна і плідна космічна погода. З цього періоду у фінансових питаннях зірки вам сприятимуть.

Водолій. Січень розвине і зміцнить сімейні почуття. А якщо місце у вашому серці поки вільно, ставитеся творчо до пошуку свого обранця, і січень цілком може порадувати вас романтичним знайомством.

Риби. З’явиться можливість  у січні 2022 Року вирішити складні завдання найнесподіванішим чином. У грошах проблем не буде. Місяць не розчарує вас надходженням фінансових коштів.