fbpx
Гороскоп

Кінець весни: у яких знаків Зодіаку може розпочатися чорна смуга

Стрілець

Представники цього сузір’я ніколи і нічого серйозно не сприймають. Часто це дозволяє їм просто жити в свою насолоду, не псувати собі настрій тимчасовими неприємностями. Але наприкінці весни 2022 року все складатиметься не так оптимістично.

Стрільці потраплять у неприємності через ігнорування звичайних справ, через відмову від рішучих дій у простих ситуаціях.

Наслідки лінощів і пасивності вони розхльобуватимуть довго, нарікатимуть, що не прикладали належних зусиль до вирішення завдань.

Риби

Вітати у хмарах люди цього знаку люблять. Рибам це, як правило, не заважає досягати висот у кар’єрі, в особистих стосунках.

Але наприкінці весни ситуація трохи зміниться. Обставини вимагатимуть рішучих кроків, які Риби не в змозі зробити.

Вони довго думатимуть, упустять багато кар’єрних можливостей, втратить довіру у коханого, посваряться з товаришами. Словом, у всіх сферах життя у них справи йдуть не найкращим чином. Потім усе налагодиться, але чекати цього доведеться довго.

Телець

Представники даного зодіакального сузір’я звикли все робити чітко та вчасно, не порушувати жодних домовленостей. Це завжди давало Тельцям можливість отримувати добрі результати своєї діяльності.

Кінець весни не дозволить їм поводитися звичним чином, що виб’є Тельців з колії в особистому житті, але це лише погіршить становище, бо швидко і спонтанно діяти представникам знаку не дано.

You cannot copy content of this page