fbpx
Гороскоп

Ключ до серця такої жінки завжди простий і зрозумілий. Чоловікам часом дуже важко зрозуміти деяких жінок, але знайти шлях до їхнього серця допоможуть астрологи

Жінка-Овен

Це активні дівчата, котрі люблять незвичайні побачення. Ключ до серця такої жінки завжди простий і зрозумілий, але потребує навичок. Дізнайтеся, що вона любить найбільше, і запропонуйте їй зайнятися цим. Такі жінки люблять катання на велосипеді, спорт, гучні вечірки. У характері таких дівчат багато чоловічих ноток, тож зав’язати спілкування буде неважко. Дівчині-Овну потрібен сильний за характером самець, який і фізично не підкачає, якщо все піде не так, як треба. Будьте сміливими та самостійними, тоді у вас все вийде.

Жінка-Телець

Сумісність у жінок-Тельців найкраща з тими чоловіками, які вміють контролювати свої емоції та життя загалом. Їм потрібен чоловік із грошима, з почуттям гумору, але простий і зрозумілий у всіх відношеннях. Жінки-Тільці не терплять балакучість, дріб’язковість і жадібність. Якщо хочете справити враження на таку дівчину, доведеться стати щедрими. Ви повинні щиро любити дівчину або жінку-Тельця, тому вони дуже ревниві.

Жінка-Близнюки

Мало хто розуміє секрети привабливості Близнюків, але останнє, що вам слід робити, це намагатися зрозуміти їх. Природа цих жінок така, що вони тягнуться до розумних і веселих чоловіків. Яскраві чоловіки, які мають незвичайні хобі та світогляд, — ось улюблений типаж Близнюків. Обмежувати в чомусь близнюків вкрай не рекомендується. Це прямий шлях до розлучення.

Жінка-Рак

Не давайте підстав для ревнощів жінкам, які народилися під цим сузір’ям. Вони не влаштовуватимуть істерик – просто їм буде дуже боляче. Найсильніше Раки прекрасної статі цінують щирість та ніжність. Чим більше в чоловікові ніжності, тим більше такі жінки прив’яжуться до нього. Вашою основною перевагою має бути терпіння та теплота. Жінки-Раки найбільше люблять свою сім’ю і хочуть дітей, тож готуйтеся до того, що вам доведеться стати батьком.

Жінка-Лев

Левиць дуже приваблюють музичні особистості, які грають на інструментах або мають схожі музичні уподобання. Ви повинні бути позбавлені гордовитості та жадібності по відношенню до неї. Вони люблять пишатися своїм чоловіком і бачити, що він кращий за всіх інших. Леви люблять чесність, але без усього вищеописаного це не має жодного значення, так що вам доведеться здивувати її інтелектом, гаманцем та щирістю. Егоїзму на свою адресу вони не вибачать, хоча самі можуть виявляти його без сорому совісті.

Жінка-Діва

Ці жінки мають дуже складний характер, зрозуміти який буде непросто. Знайти ключ до серця Діви дуже складно, але навіть якщо ви це зробили, не факт, що вас приймуть. Чоловік має бути розумним, позбавленим песимізму, сильним у ментальному плані, незвичайним, таким, що розуміє. Іноді допомагає той факт, що жінки-Діви дуже ласі на обіцянки. Якщо ви не збираєтеся виконувати їх, вони зрозуміють це майже відразу, так що не варто ризикувати. Брехня Діви діагностують з неймовірною точністю та швидкістю.

Жінка-Терези

Самозакохані Терези люблять, коли ними захоплюються. Ключ до їхнього серця – це дипломатичність чоловіка, його м’якість. Таким дівчатам складно уживатися з динамічним забіяком, невихованим або егоїстичним чоловіком. Ключ до серця такої жінки – незвичайний і доглянутий зовнішній вигляд чоловіка. Якщо ви готові до того, що все ваше стане власністю вашої жінки, то жінки-Терези в вас закохаються по вуха. Вони люблять усе вирішувати разом.

Жінка-Скорпіон

Представниці цього Знаку Зодіаку мріють про кохання, про дітлахів та щастя у сімейному житті, але чомусь найчастіше обирають чоловіків, які їх ображають, розчаровують. Їхній ідеал — чоловік із вадами, але з харизмою. Ключ до серця Скорпіона – погляд. Підробити погляд сильного чоловіка майже неможливо, так що, якщо у вас із самого початку не вдалося привести в захват таку жінку, то навряд чи це вдасться зробити потім.

Жінка-Стрілець

Ці жінки шукають новизну, тому ключ до серця такої дівчини – ваша незвичайність. Ви повинні щось зробити їй, чомусь навчити, якось змусити навчитися у вас чомусь. Це зблизить вас. При цьому дуже важливою є наявність почуття гумору, інтелекту, охайного зовнішнього вигляду. Якщо ви будете готові розвиватися разом з нею, то це буде найкращим ключиком до її серця. Покажіть жінці-Стрільцеві, що у вас є плани на життя і ви їх дотримуєтеся. Самостійність та самодостатність – найважливіша риса чоловіка в очах такої пані.

Жінка-Козеріг

Таких жінок приваблює зрілість чоловіка та вміння вчитися на своїх помилках. Дівчата та жінки-Козероги – це потік сумнівів та обережності. Тому вам потрібно бути не просто старшим, а розумнішим, багатшим, надійнішим, ніж будь-хто інший. Словесна підтримка для такої дівчини не грає майже жодної ролі, бо вона стабільна у емоційному плані. Їй потрібна матеріальна підтримка. Це не дріб’язковість, а далекоглядність, тому слід розцінювати це як негативну межу всіх жінок, народжених під цим Знаком. Виражати почуття яскраво вам не обов’язково – достатньо виявити ініціативу.

Жінка-Водолій

Комплексів у таких жінок майже немає, тому відносини суто фізичного плану їх не лякають. Щоб стати кимось великим для жінки-Водолія, вам доведеться стати для неї найкращим другом. Це не означає, що потрібно разом вирушати на чоловічі посиденьки чи дивитися футбол. Потрібно більше оригінальності та фантазії. Ще корисно у відносинах з такою жінкою стримувати свої ревнощі. Легке спілкування та спільні інтереси зроблять із вас потенційно гарну пару.

Жінка-Риби

Знайти ключ до серця Риб досить складно, тому що її інтереси часто змінюються. Головна порада астрологів – ваша неординарність. Коли чоловік допомагає дамам-рибам вирішувати їхні проблеми, це сильно зближує. Крім цього було б чудово, якби чоловік любив читати книги, дивитися хороше кіно і мав якийсь талант у галузі мистецтва. Все піде як по маслу, якщо ви вмієте грати на музичному інструменті. Риби люблять побалакати, тож доведеться й цьому навчитися. Доведеться вийти із зони комфорту заради своєї обраниці.

You cannot copy content of this page