Кого порадує, чи, можливо, засмутить завтрашній день: Таро прогноз на 31 липня

Овен

Карта дня “Сонце”. Все на своєму місці. У особистому все у вас гаразд. На роботі також слід чекати гарних змін.

Тельці

Карта дня “Сімка жезлів”. Остерігайтеся втрат. У коханні тримайте все під своїм контролем. У робочих питаннях уникайте суперечок з босом.

Близнюки

Карта дня “Вісімка пентаклів”. Всесвіт вам віддячить за ваші старання. У сердечних справах дійте розсудливо. На робі варто гарненько попрацювати.

Рак

Карта дня “Імператор”. Ви — дуже сильні. Проявіть свій характер у коханні, але будьте обережними, щоб не образити коханих. У фінансовій сфері вам все під силу.

Лев

Карта дня “Десятка мечів”. Для вас сьогодні складний день. У особистому житті можливі сварки, і навіть втрати. Також карти радять замислитися: чи в тій сфері ви працюєте.

Діва

Карта дня “Лицар жезлів”. Ви на вірному шляху. Проведіть романтичний вечір з коханими. На роботі час показати на що ви здатні.

Терези

Карта дня “Закохані”. Час будувати мости. Покажіть коханим наскільки ви сильно їх кохаєте, це для них дуже важливо. На роботі заручіться підтримкою однодумців.

Скорпіон

Карта дня “Вісімка жезлів”. Не стійте на місці. Дослухайтеся до думки свого партнера. На роботі краще дружити з колегами.

Стрілець

Карта дня “Король жезлів”. У вас неймовірна внутрішня сила. покажіть коханим, що вам варто довіряти. У професійній сфері зверніть увагу на поради мудрої людини.

Козеріг

Карта дня “Двійка мечів”. Ви знаєте, що робити, але не хочете “роззути очі”. У особистому житті можливі неприємності. Щодо фінансів, то варто замислитися над зміною пріоритетів.

Водолій

Карта дня “Місяць”. Будьте чесними. Не ведіть подвійну гру – вона все рівно випливе на зовні. Будьте обережними на роботі, можливі серйозні неприємності.

Риби

Карта дня “Повішений”. Світ навколо вас змінюється. У коханні будуть великі зміни на краще. На роботі також вас чекають кардинальні зміни.