Когось чекає роман на стороні, а когось новий етап у стосунках: знаки Зодіаку, яким найбільше пощастить у коханні цього року

Овен

Овни є справжніми щасливчиками у 2022 році. Що б вони не задумали, у них все неодмінно здійсниться. Крім фінансового благополуччя та кар’єрного зростання, на них чекає великий успіх у коханні. Може, Овни і не одружаться, але вони зможуть зробити серйозний крок.

Може статися, що сам партнер почне проявляти ініціативу. У період ретроградного Меркурія Овни здатні завести інтрижку навіть із малознайомою людиною. При цьому вони не бажають слухати поради близьких людей.

Діва

Люди, народжені під цим знаком Зодіаку, теж стануть щасливчиками 2022 року. Успіх супроводжуватиме їх у будь-якій справі, а життя кардинальним чином почне змінюватися. Представники знаку мають виявляти рішучість. Відносини з протилежною статтю розвиватимуться надто швидко.

У багатьох Дів з’явиться можливість створити справжню сім’ю і мати дітей. Якщо вони впевнені у виборі свого партнера, можуть сміливо замислитися над створенням сім’ї. Але інтрижка на стороні може стати на заваді цьому.

Козеріг

Козерогам належить завершити всі розпочаті проекти та справи. Те саме стосується і любові. Їм потрібно визначитися, чи варто починати стосунки з конкретною людиною, чи поки що не поспішати. Козероги поводяться занадто імпульсивно, що може несприятливо позначитися на їхньому особистому житті. Тим, хто збирається укласти шлюб, варто все обміркувати і відмовитися від швидкоплинних романів, які часто бувають у їхньому житті.

Скорпіон

На шляху Скорпіонам теж зустрінеться кохання. Багато представників знаку зможуть зміцнити вже наявні стосунки, а ті, у кого їх немає, знайдуть їх. Скорпіони будуть у романтичному настрої весь рік.

Ті представники знаку, яких хвилювали складнощі у відносинах, зіштовхнуться із новим викликом. Розвіятись і відволіктися їм допоможе роман на стороні, але він ні до чого не приведе. При цьому у них не буде жодних почуттів до цієї людини. Їм важливо отримати увагу та визнання.