Когось чекає романтична пригода, а когось розчарування і сюрприз: гороскоп на 6 вересня

Овен

Сьогодні Овни можуть розраховувати на сприятливий результат будь-якої пригоди, в тому числі тієї, що почалася для них не найвдалішим чином. Наприклад, якої-небудь складної лікувальної або бюрократичної процедури, відрядження, ланцюга службових турбот. У суєті або на тлі загального позитивного фіналу залишаться не поміченими дрібні практичні похибки, які ви допустили по незнанню або по недбалості. Джерело

Телець

Сьогодні зірки обіцяють Тельцям успіх в романтичних пригодах і дивляться поблажливо на їх слабкості, наприклад, на марнославство або бажання зірвати куш побільше. А ось приступати до важливих справ не рекомендується, особливо, якщо ви хочете отримувати з них законний прибуток на регулярній основі. У сердечних справах і інтuмних легко піддатися спокусі і в гонитві за задоволенням перейти невидиму межу.

Близнюки

Сьогодні Близнюки будуть спостерігати за чужим успіхом, питання лише в тому, з яким настроєм: заздрістю, злістю або мрією про реванш. Самим складним виявиться філософський спокій. Важливо не почати день з конфлікту, поставитись з повагою до чужої думки. Можливо, вам доведеться поступитися, піти в тінь, визнати своє безсилля і чужий авторитет. Намагайтеся радіти успіхам близьких і співпереживати їх промахам.

Рак

На цей день Ракам не варто планувати нові справи, клопоту вистачить і без них. Найбільш інформативний ранок, саме на цей час краще планувати зустрічі, переговори, короткі поїздки, обговорювання важливих деталей. На перший план можуть потрапити теми, пов’язані з наданням платних послуг або добровільної допомоги, з технічною або моральною підтримкою, лікуванням хвороб, утриманням вихованців, дрібним ремонтом.

Лев

Сьогодні Левам варто стежити за бюджетом, особливо, якщо є привід для економії. Аж до вечора вас можуть відвідувати спокуси, заради яких ви готові пожертвувати планами і зняти ряд розумних обмежень. Можливо, ви захочете порадувати дітей, зробити щедрий подарунок коханій людині або витратитися на яке-небудь недешеве задоволення. Міркування про престиж можуть взяти верх над користю і якістю.

Діва

Дівам сьогодні нелегко бути аскетами. Більшості Дів складно стримати любовний запал, приховати свої смаки, звички, переконання, походження, протистояти спокусам, спорідненим прихильностям, романтичним мріям, відмовити кому-небудь в пораді, притулку, матеріальній або моральній допомозі. Ймовірне марнотратство, особливо, якщо є бажання поласувати, побалувати домашніх, додати комфорту в побут.

Терези

Сьогодні навколишня атмосфера діє на Терезів розслабляюче. Багато які Терези не тільки проігнорують заборони та отримають бажане, але і знайдуть раціональне виправдання своїй слабкості. Зірки підказують, що порушення правил у цей день можна пробачити, якщо не суперечать здоровому глузду і не завдають шкоди вашому здоров’ю. Не варто починати важливі справи: відсутність дисципліни зведе благі пориви до нуля.

Скорпіон

Скорпіонів чекає сьогодні задоволення, розчарування або сюрприз, але навряд чи варто чекати великих проблем. У фокус уваги можуть потрапити романтичні та фінансові питання, витрати на навчання, розваги, ігри або подорожі, обмін валют, покупки за кордоном. День провокує марнотратство, легковажне ставлення до особистого або загального бюджету. «Шалені гроші» можуть піти так само легко, як прийшли.

Стрілець

Для Стрільців сьогодні багато що складеться на краще. Великі шанси отримати поблажку, знайти компроміс, обмежитись доганою замість санкцій. Але рано вважати інцидент вичерпаним, особливо, якщо має місце особистий конфлікт, на кону здоров’я, репутація або кар’єра. Не варто вступати в дискусії, відстоювати свої права і нав’язувати свою думку, сперечатися з начальником, особистим лікарем, персональним асистентом.

Козеріг

Козерогам в цю добу не завадить віртуальний ковток свіжого повітря. Залежно від ситуації і самопочуття, сьогодні можна послабити самоконтроль, дозволити собі вільний маршрут, нерегламентовані зустрічі або інші вольності, побути на природі. Варто знайти час для романтики або духовного життя, для огляду визначних пам’яток, перегляду фільму, читання книг або іншої культурної програми.

Читайте також: 5 місць в будинку, де ніколи не можна зберігати гроші, щоб не притягувати злидні

Водолій

Сьогодні Водоліїв чекає заохочення за старанність і мужність, нагорода за принесені жертви. Можлива несподівана подяка або компенсація. В заплутаній критичній ситуації, а також у разі несприятливого результату, небеса пошлють вам надію і розраду. Можливо, у вас з’явиться шанс підтримати контакт зі старими однодумцями або право поговорити в неформальній обстановці з друзями по нещастю.

Риби

Сьогодні Риб може здивувати щедрий чужий жест. Це може бути дорогий подарунок, великодушна поступка або запрошення до довгоочікуваної розмови. Зірки радять не відкидати дари, але і не поспішати з реакцією і зустрічною пропозицією, так як в цю добу легко піддатися спокусі і прикрасити ситуацію. Не варто вступати в стосунки, починати переговори, давати обіцянки, підписувати контракт.