Когось чекають труднощі і турботи: гороскоп на 12 серпня

Овен

Цей день нагадає Овнам про борг, кар’єру, зобов’язання. Може знизитися тонус або змінити удача. Якщо ви переможете, то швидше всупереч ситуації, ніж завдяки їй, і при цьому навряд чи будете задоволені собою. Не варто включатися в новий раунд гри, наприклад, починати флірт: старт виявиться не надто вдалим. Овнам-підлеглим зірки радять триматися подалі від начальства: воно може бути не в дусі.

Телець

Сьогодні обставини швидше підтримують Тельців в їх планах, ніж навпаки, але багато Тельців будуть схильні впасти в смуток або відчути невдоволення. Зірки підказують, що обмеження цього дня вам корисні. Вони вбережуть вас від необачних вчинків і допоможуть вчасно відновити сили, якщо ви досягли критичної межі своїх можливостей. Може з’явитися новий привід для розмов у сім’ї.

Близнюки

Близнюки можуть розраховувати на позитивні зміни, але навряд чи зуміють скористатися ними прямо сьогодні. Багато які Близнюки аж до ночі будуть стурбовані матеріальними, службовими, професійними або іншими проблемами, які затулять від них райдужну перспективу. Краще не поспішати в цей день з рішенням або відповіддю на запрошення: ви можете бачити речі занадто похмуро і оцінити ситуацію невірно.

Рак

Сьогодні Ракам доведеться миритися з важкими гранями чужого характеру або неминучими труднощами навколишнього оточення. Підтримати вас на цьому нелегкому шляху здатна віра, важливо лише, щоб в її основі не лежали ілюзії. У відповідь на психологічний пресинг краще проявити гнучкість, щоб виграти час. Нова ситуація може зажадати нового стилю мислення, спілкування або ведення фінансових справ.

Лев

Левам не варто боятися рутинної, неприємнох, «чорної» роботи, але з оглядкою на здоров’я. Небажані починання: незважаючи на далеко не вичерпаний особистий потенціал, сьогодні вашу ініціативу не помітять або не оцінять. Не варто поспішати з заявкою, вступом у діалог: невчасно розпочата розмова не дасть потрібного ефекту. Натомість, корисна «хвилина мовчання», ментальне і комунікаційне перезавантаження.

Діва

Цей день навряд чи обдарує Дів легким сонячним настроєм. Не виключається буркотливість, критичність, підозрілість, невдоволення дітьми, плодами творчості, загальною обстановкою. Тим не менше, більшість Дів буде відрізнятися удачливістю, хоча і нестандартною. Можливо, ви оригінальним чином уникнете небезпеки, креативно вирішите проблему чи зумієте отримати користь з поганого збігу обставин.

Терези

Окремі моменти цього дня здатні подіяти на Терезів гнітюче. На вас може негативно вплинути складна домашня атмосфера або професійна криза. Можливо, ви опинитеся тимчасово позбавлені джерела оптимізму, любовного натхнення або творчого азарту, обмежені в побуті або в правах, морально пригнічені. Не варто планувати на добу ці починання, розважальні та романтичні акції.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони відмінно володіють ситуацією, але до пори до часу вирішать це приховувати. В рутинних справах багато які Скорпіони продемонструють не найкращі риси, наприклад, нелагідність, але будуть надійними друзями в хвилину кризи. Загострене чуття, багатий досвід або природний інстинкт самозбереження вчасно підкажуть їм, як витягти із ситуації користь (або, на крайній випадок, уникнути гіршого).

Стрілець

Стрільцям не завадить прийняти заходи обережності у зв’язку з грошима, речами, ресурсами і матеріальними цінностями. В цей день ризиковані придбання, зате вам може принести користь бувалий раритет. Не виключений інтерес до теми спадщини, старих боргів, податків. Можлива затримка платежу або доставки. Актуальна економія. Не варто вирушати в дорогу, починати навчальний цикл, оплачувати послуги.

Козеріг

Сьогодні Козероги в зоні ризику, і не завжди з-за зовнішніх умов. Дискомфорт можливий унаслідок пригніченого настрою, хронічного нездужання. «Злим генієм» може виявитися минуле: старий борг, невдача, невиправлена помилка або погана звичка, від якої важко позбутися. Краще мінімізувати потреби і скасувати заходи. Важливо не впасти в меланхолію, депресію, чорну заздрість.

Читайте також: Батьки заборонили Жанні бачитися з коханим і все намагалися звести з багатієм. А потім вона звільнилась і поїхала у глухе село де поряд з великим господарством знайшла своє щастя

Водолій

Сьогодні позиції Водоліїв не можна назвати виграшними, але і такий стан справ можна обернути собі на користь. Наприклад, помірність допоможе попередити загострення хронічних болів, а вимушена самотність — побачити всю таємницю ситуації, без прикрас. Можна зайнятися поглибленим дослідженням, пошуком аргументів для майбутнього діалогу, критичним аналізом тез для виступу або захисту.

Риби

Сьогодні Рибам не завадить дивитися на людей і речі критичніше. Можливо, вас щось або хтось розчарує, але краще скепсис, ніж несподіване зіткнення з неприємним сюрпризом. У той же час, небезпечно згущувати фарби і «накручувати» себе: маючи багату уяву, ви легко запрограмуєте себе на невдачу. Не варто тісно спілкуватися з песимістами, проводити прямі паралелі між минулим і майбутнім.