Кохання, гроші та успіх: знаки Зодіаку, яким найбільше пощастить з 1 липня. А вже з 5 липня багато з них отримають цікаві пропозиції

Терези

5 і 6 липня Терезам доведеться зіткнутися з деякими труднощами. Їм доведеться пам’ятати про те, чому притягуються невдачі і як їх обійти стороною.

Не виключено, що зростуть витрати, але багато з них будуть вимушеними, так що потрібно просто шукати сумлінних продавців і не вимикати голову. Від безглуздого шопінгу краще відмовитися. Деякі труднощі можуть очікувати Терезів і в сфері любові. Головне сипати обвинуваченнями і не ревнувати.

Стрілець

Цей місяць стане дуже важливим в сфері фінансів. Просто не буде, але при наявності цілеспрямованості Стрільці зможуть істотно зміцнити свої позиції в бізнесі або заслужити підвищення по кар’єрних сходах. Щоб ймовірність успіхів була ще вищою, можна скористатися кращими талісманами на удачу і гроші.

В любовній сфері Стрільцям нудьгувати не доведеться. Мова не тільки про тих, хто знаходиться в пошуках, але і про тих, хто вже в стосунках. Обстановка буде нагадувати американські гірки. Буде багато нервових ситуацій.

Риби

Риби стануть на цьому тижні більше привабливими для протилежної статі. Чарівність допоможе їм досягти успіху і в ділових питаннях. Варто також звернути сили в бік розвитку бізнесу і отримання нових знань.

Якщо є можливість відкласти роботу і взяти відпустку, краще нею скористатися. Це вкрай позитивно позначиться на стосунках. У пошуках другої половинки варто користуватися творчим підходом. Це допоможе справитиправильне враження.