fbpx

Кохання нагряне несподівано: у якому місяці 2022 року кожен зі знаків Зодіаку зустріне свою другу половинку

Кохання нагряне несподівано до всіх знаків. Адже рік Тигра ідеальний для нових стосунків.

Овен

У березні та квітні Овни зустрінуть нових людей. А вже у травні вони почнуть зустрічатись. І у грудні може статися весілля.

Рак

Ракам доведеться почекати до літа, щоби підготуватися до нових стосунків. У липні на спільній зустрічі друзів вони познайомляться з любов’ю всього свого життя.

Стрілець

Стрільцям у листопаді випаде шанс познайомитись із новими людьми. Головне тут для них – це постаратися бути відкритою та товариською людиною.

Скорпіон

Скорпіони вже у лютому почнуть відчувати симпатію до певної людини. Їхні стосунки стануть міцними значно пізніше. У червні вони почнуть зустрічатись.

Риби

Риби десь півроку можуть мати складності на роботі. Тому зміна роботи стане для них рятівною. А новий колега потім зможе зігрівати цей знак Зодіаку осінніми жовтневими вечорами.

Козеріг

Козероги можуть бути впевнені, що у квітні у них з’являться взаємні почуття до свого найкращого друга. Тому не варто поки що поспішати.

Діва

Діви можуть уже у січні почати зустрічатися, але весілля доведеться відкласти до грудня.

Водолій

У Водоліїв не все так гладко. Тяжке становище з грошима відсуне весілля, а значить, і весільну подорож до вересня.

Телець

Тельцям у 2022 не вистачатиме часу на стосунки. Тому й зустрінуть вони свою половинку лише у жовтні.

Близнюки

Близнюки зможуть знайти любов у найнесподіваніших місцях. Влітку під час відпустки може статися знаменна подія – вони познайомляться зі своєю майбутньою другою половинкою.

Лев

Леву пощастить найбільше. Їх бурхливий роман під час ходіння до спортзалу переросте у довгі та щасливі стосунки. Вже до серпня вони будуть заручені.

Терези

Терези довго шукатимуть свою людину. Але ходіння по побаченням дасть свій результат. Навесні, у березні, у них відбудеться роман.

У 2022 році люди зможуть не лише здобути кохання, а й одружитися. Його охоронятиме сам господар року.

You cannot copy content of this page