fbpx

Кохання неочікувано наскочить: знаки Зодіаку, яким пощастить у сердечних справах в 10-х числах грудня

Телець

Свою порцію кохання отримають у 10-х числах грудня Тельці. Їм пощастить, вони не тільки любитимуть, а й виявляться щиро коханими.

Шукати нове кохання далеко не доведеться, адже це цілком може бути хтось із колег або давно знайомих людей. Особливу увагу Тельцям слід звернути на довіру до партнера.

Зайві та необґрунтовані підозри можуть руйнувати навіть найміцніші стосунки, а до планів більшості Тельців це не входить.

Лев

Розпочати любовні стосунки зможуть у другій декаді місяця Леви. Завдяки своїй комунікабельності вони завжди будуть у центрі уваги.

З середини грудня найбільше ними цікавитиметься протилежна стать. У багатьох Левів вдасться розпочати довготривалі та дуже перспективні стосунки. Єдине, що їх зможе зруйнувати – це брехня.

Не варто брехати коханій людині, і зв’язок стане ще міцнішим. Довіра між партнерами буде найміцнішим фундаментом.

Терези

Усміхнеться успіх у коханні Терезам. Свою нову другу половинку вони зустрінуть зненацька. Не варто навіть виключати якусь казусну ситуацію, яку пізніше можна буде згадати зі сміхом.

Стосунки, що почалися в другу грудневу декаду, будуть палкими. Так вже трапиться, але завжди спокійні та врівноважені Терези зможуть голосно з’ясовувати стосунки з биттям посуду та іншими витівками. Заспокоїти їх вдасться лише за допомогою відвертої спокійної розмови.

Стрілець

Змінити особисте життя на краще зможуть Стрільці. Десяті числа грудня – найкращий період, щоб зізнатися у почуттях людині, до якої вони давно мають ніжні почуття.

На жаль, взаємну дадуть відповідь не всім, але тим, у кого вийде почути зізнання у відповідь, можуть розраховувати на довгострокові, міцні стосунки. Такий союз закоханої пари може легко перейти в законний шлюб вже влітку наступного року.

You cannot copy content of this page