fbpx

Коханий Таню кинув. Прямо на випускному, після одинадцятого класу. Так і сказав: «Не підходимо ми одне одному, прощай». І тут же до прими класу, біловолосої Христини переметнувся, покликав на мотоциклі кататися

Ось такий виявився Пашка зрадник. Таня, звичайно, плакала. Рідні хором умовляли не робити трагедію з нісенітниці: «Ну не з трьома ж дітьми і після багатьох років шлюбу він тебе кинув? Подумаєш, рік позустрічалися».

Після цього Танька голосила ще гірше, і дітей, і заміж за Пашку хотілося …

А потім зібралася, і до столиці умотала. До інституту вступила, підробляла вечорами в кафе. Закрутило життя, відволіклася.

А років через три, через спільних знайомих дізналася, в дерево врізався її … так тепер вже не її – Пашка. Прямо на мотоциклі.

У лікарні лежить, не ходить. І Христина білявка його негайно кинула, і друзі-товариші відвернулися. Тільки мати невпинно біля ліжка сина сидить.

І що ви думаєте? Зірвалася Таня, в інституті академічну відпустку взяла – і до коханого зрадника рвонула.

Перший час гнав він її з палати, соромно було хлопцеві, що в такому вигляді перед колишньою, та й як кинув згадувати соромно. А гірше за все, що зрозумів, як необачно, он Христя яка виявилася …

А Таня не йшла. Щодня, як на роботу, де поїсти принесе, де медсестрі, санітарочкою допоможе з Павлом впоратися. Золота дівка.

А тут почула, що на ноги може Павла операція поставити, яку тільки в столиці фахівці проводять. А у матері Павла грошей ні копійки …

Зірвалося дівчисько до столиці, всі інстанції пройшла, вибила квоту якусь безкоштовну, доставку Павла організувала.

І через півроку дивіться-но, хто на своїх ногах по парку поки ще невпевнено шкандибає? Павло! Гуляє так, з одного боку мати підтримує, з іншого Таня для підстраховки йде.

Надійний тил. З такими рідними і близькими нічого не страшно. Розуміє це Павло, скоса на Таню погляди кидає, повернути все хоче. А запропонувати не вирішується. Соромно. Страшно.

… а ще через рік вже вп’ятьох по парку прогулюються: мати, Павло, Таня, так двійня в колясці.

Зважився-таки Павло, освідчився. А Таня взяла й погодилася. І тепер у них нова радість – підростають синок з донькою, двійнята.

А інститут Таня так і не закінчила.

You cannot copy content of this page