fbpx

Кохають щиро, розходяться складно: 4 зодіакальні пари, які боляче переносять розрив у стосунках

Овен та Риби

Коли пара захоче розлучитись, то про це дізнається весь під’їзд і, можливо, навіть сусідні будинки. Просто їм дуже важко розлучатися.

Овен і Риби намагалися щосили налагодити свої стосунки, але тепер вони розуміють, що все закінчено. У пам’яті раз у раз спливають щасливі моменти їхнього спільного життя. Але партнери розуміють, що розлучення неминуче.

Близнюки та Терези

Представники цих знаків здатні жити щасливо, але інколи це продовжується недовго. Вони можуть ділити не лише квартиру, а й меблі.

Близнюки та Терези залучать до розлучення всіх близьких, їм так хочеться поскаржитися і навіть іноді закричати від болю. Але й після всіх виконаних кроків вони не заспокояться, а продовжать мучити одне одного.

Лев та Скорпіон

Пара перед розставанням впаде в депресію і слухатиме лише сумні пісні. У день розлучення вони буквально обіллються сльозами.

Лев і Скорпіон ще неодноразово зустрінуться і подзвонять одне одному вночі, щоб поскандалити. Їхнє розлучення – видовище не для людей зі слабкою нервовою системою. А серцеві рани гояться у партнерів ще кілька років.

Діва та Козеріг

Пара кричатиме на всю вулицю, коли вийде із загсу з документами про розлучення. Вони навіть подумають повернути все назад, але зрозуміють, що буде ще гірше.

Партнери вважали, що краще вже розлучитися, незважаючи на нестерпний біль у серці. І спробують хоча б кілька років не бачити одне одного.

You cannot copy content of this page