fbpx
Життя

Колір волосся: розгадуємо жіночий характер

Характер жінки за кольором волосся навчилися визначати ще в давні часи. Тоді вважалося, що відтінок зачіски відображає погляди людини, її переваги та недоліки.За матеріалами:Сlutch

Дослідження показали, що природний відтінок наділяє жінок тим чи іншим характером. Але при перефарбуванні кучерів, риси особистості теж можуть змінитися.

Давайте розберемося, який характер притаманний жінкам з тим чи іншим кольором волосся.

Темно-русявий колір волосся

Ви фантазерка. Любите мріяти і будувати повітряні замки. Коли ви про щось розповідаєте, часом прикрашаєте деталі. Схильні перебільшувати значення тих чи інших подій. Реагуєте чутливо і емоційно. Але у вас є схильність до точних наук.

Читайте також:Особлива дата 02.02.2020 випадає раз в тисячоліття: що забажаєте те і здійсниться

Середньо-русявий колір волосся

Ви – емоційні і романтичні. А ще у вас дуже розвинена інтуїція. Часом вам сняться віщі сни, які зазвичай збуваються. Ви – творча особистість. У вас може бути навіть кілька талантів – ви можете писати вірші або книги, малювати, співати, танцювати.

Світло русявий колір

У вас добрий характер. Ви чуйна і керуєтеся нормами загальноприйнятої моралі. Цінуєте чесність і справедливість. Правда для вас понад усе. У відносинах завжди вірні й віддані.

Платиновий блонд

Ви дуже турботлива жінка. Характер у вас м’який. Ви співчутливі, душевні і ніжні. Здаєтеся дуже загадковою і романтичною. Дуже цінуєте відносини і потребуєте їх.

Золотистий блонд

Ви творча особистість. Дуже талановиті, любите мистецтво. Можете легко переконувати в своїй правоті. У вас є схильність до ораторського мистецтва. Знаходите себе в політиці і журналістиці.

Читайте також:Ці 3 кімнатні рослини притягують гроші і багатство в дім, як магніт

Брюнетка

Ви вперта, цілеспрямована і завжди досягаєте своєї мети. Волієте робити кар’єру, і це у вас виходить блискуче. У вас сильний характер. Ви непохитна, впевнена в собі і самодостатня.

Рудий колір волосся

У вас життєрадісний характер. Ви активна по життю, у вас позитивне мислення і ви у всьому можете знайти вигоду і плюси для себе. Дуже оптимістична людина. Вам легко даються керівні посади.

You cannot copy content of this page