fbpx

Коли б’ється посуд: 10 прикмет, які допоможуть зберегти любов у домі

Посуд б’ється на щастя. Так кажуть щоразу, коли в будинку розбивається чергова чашка або тарілка. Але чи так це насправді? І що обіцяє, наприклад, розбитий стакан.

Редакція сайту Kolobok.ua зібрала 10 прикмет, які хоч і пов’язані з посудом, але допоможуть запобігти появі в родині скандалів, і бідності, і навіть попередити про розлучення.

Якщо тарілка або чашка в будинку розбилися не випадково, а навмисно, тобто ви в гніві кинули чашку на підлогу, і вона розлетілася на сотні шматочків, то це дуже погано. Саме вас чекають неприємності, проблеми з фінансами і навіть … сварки з близькими. Тому втихомирювати гнів краще іншими способами, не використовуючи посуд.

«Де стакан б’ється, добре живеться», – стверджує приказка. І це так. Якщо в будинку розбився стакан, то це до удачі. Але якщо скляний посуд розбив хтось чужий, наприклад, сусідка, то це говорить про те, що вам заздрять.

Якщо випадково стакан розбив чоловік, то його чекає вдалий день, який принесе чималу фінансову вигоду.

Розбилася дитяча чашка? Придивіться уважно до малюка, можливо, на ньому пристріт.

Якщо була розбита улюблена чашка чоловіка і при цьому кимось стороннім, це свідчить про те, що на вашого чоловіка претендує інша жінка. Тобто, у вас з’явилася суперниця.

Якщо в будинку розбилася або покрилася тріщинами посудина без чийогось втручання, то це витівки будинкового. Принаймі, так вважали наші предки. А щоб припинити такі «жарти», треба задобрити його, поставивши на ніч в кухні блюдце з молоком і солодощі.

Не можна їсти з посуду з тріщинами і сколами, вважається, що це призводить до серйозних життєвих випробувань.

Читайте також: Чого не можна робити вагітним: 15 найважливіших народних прикмет

You cannot copy content of this page