fbpx

Коли чоловік прийшов додому, я зібрала йому валізи і сказала: -До мене сьогодні підходила твоя кохана, вона мені все розповіла. Так, що віддай свою частину квартири мені, так буде хоч справедливо

Мирослав був класним чоловіком, поки не вирішив скочити у гречку. Одружилися ми  молодими, та пішли працювати на завод: я бухгалтером, а чоловіка інженером туди ж. Через три роки ми взяли в кредит велику квартиру, щоб було місце і нам і нашим дітям. Потім Боженька нам послала донечку.

Після декрету дочка пішла в дитячий садок, я вийшла на роботу і мене призначили заступником головного бухгалтера заводу. Зарплата у мене виросла в кілька разів, тепер я заробляла більше чоловіка і ми змогли набагато раніше закрити кредит. Тепер ми могли собі дозволити їздити у відпустку на море, могли жити і купувати зараз ті речі, на які я раніше тільки дивилася. Потім дочка пішла в школу, я працювала, чоловік теж працював, але я стала помічати, що мій чоловік часто став затримуватися на роботі. Як і більшість жінок в такій ситуації, я не хотіла бачити очевидних речей – чоловік мені зраджує.

Але одного разу, в суботу, коли чоловіка не було вдома, я вирішила помити вікна. Тут дзвінок в двері. Я відчинила і побачила незнайому жінку. Вона повідомила мені, що зустрічається з Мирославом і що він сам ніяк не наважується мене кинути, то вона вирішила відкрити мені всю правду.

Коли чоловік прийшов додому, я зібрала йому валізи і сказала: «До мене сьогодні підходила твоя кохана, вона мені все розповіла. Так, що віддай свою частину квартири мені, так буде хоч справедливо, а я не буду подавати на аліменти». Чоловік почав мені говорити: «Я згоден на твої умови, завтра підемо і оформимо все юридично. Зрозумій ти мене, я не можу більше тебе любити, ти ж моя ровесниця, а вона – молода і красива».

На наступний день ми пішли і все оформили через юриста, – ми з чоловіком розійшлися. Дочка сильно переживала через те, що батько пішов з сім’ї, вона хотіла з ним спілкуватися, але його нова дружина не дозволяла йому бачитися з донькою.

Відтоді пройшло два роки, чоловік часто почав проситися назад, але це вже було неможливо, у мене вже був інший  чоловік, і я збиралася за нього заміж. Моя дочка з ним дуже дружить, у них хороші відносини. А друга дружина мого колишнього чоловіка, коли зрозуміла, що я не збираюся їхати зі своєї квартири, то просто вигнала свого коханого чоловіка і сказала: «Я думала, що ми з тобою будемо жити в твоїй квартирі, а ти все залишив їй, ось тепер іди до неї і живи з нею».

Чоловік пішов із заводу, ця дівчина теж звільнилася з заводу, де вони живуть і ким працюють, мені особисто не цікаво. Він отримав те, що хотів: захотів молодицю, а утримати її не зміг. Але це вже не мої проблеми, найголовніше, що в моїй родині зараз все добре. У мене є людина, яка любить не тільки мене, а й мою дочку.

You cannot copy content of this page