fbpx

Коли і кому в жодному випадку не можна дарувати гроші. Ніколи не робіть цього

Чи можна дарувати гроші

До грошей не слід ставитися зі зневагою. Але точно так само і не варто їх переоцінювати або обожнювати. Встановити нормальний зв’язок з грошима буває досить важко. Але для цього важливо знати і розуміти цю стихію.

Чи можна дарувати енергію в грошовому еквіваленті? Можна! Адже ви даруєте людині можливості, які втіляться за його допомогою.

Кому можна дарувати гроші

Вибрати подарунок – справа непроста. Якщо ви не знаєте людину достатньо добре, то подарунок перетворюється в проблему. Навіть з хорошими знайомими таке трапляється часто.

Що подарувати людині, якщо у неї начебто все є? Не хочеться ж відбуватися дрібничкою. Так що подарувати гроші здається найкращим виходом.

Тут треба зрозуміти, в яких ситуаціях доречно дарувати гроші, а в яких категорично не можна. Іноді гроші замість подарунка можуть розцінюватися як подачка, як милостиня, особливо якщо сума невелика. Таким «подарунком» можна легко образити. Тому треба точно знати наперед, як чоловік поставиться до такого підношення.

У деяких ситуаціях грошові подарунки не тільки допустимі, але і бажані

На весілля. Дарувати гроші на весільне торжество стало в багатьох місцях традицією. Молодятам треба мати своє господарство, так що це розумно. Тільки обов’язково треба брати до уваги нюанси: в різних сім’ях, в різних вірах прийнято це робити по-своєму. Часто підносять гроші в закритих конвертах, але за деякими традиціями треба робити це відкрито, і щоб ваш подарунок не був менший, ніж у інших.

Близьким друзям. Іноді людині простіше отримати певну суму і самій купити те, що потрібно. Так що з друзями можна просто домовитися. Якщо даруєте гроші другу, краще буде доповнити презент якоюсь дрібницею.

Ювілей, День народження, вихід на пенсію. У цих випадках дарувати гроші не тільки можна, але і потрібно. Буде здорово, якщо грошовий подарунок буде зібраний і вручений колективно. Енергія від таких презентів колосальна!

Новосілля – конкретна мета. Якщо ви знаєте, що ваша близька людина про щось мріє, можете вручити її посильну суму, навіть не чекаючи особливого приводу. Енергія, яка буде йти від обдаровуваного, передасться і вам. Ось побачите – вручена сума повернеться вам у подвійному еквіваленті! Що ж стосується новосілля – тут сам Бог велів. Новосели самі знають, що їм потрібно купити. А ви, вносячи свої гроші в енергетику нового, відкриваєте собі грошовий канал.

Кому і коли не варто дарувати гроші

Не варто дарувати гроші на Новий рік, День святого Валентина, День матері і так звані «гендерні» свята.
Начальству теж не варто дарувати гроші. За правилами етикету це може розцінюватися як хабар. А за магічним правилами ви можете перекрити собі грошовий канал.

Не вітається дарування грошей від молодшого старшому. Це і неетично, і неправильно з точки зору магії. Навпаки – будь ласка.

Не можна дарувати гроші незнайомим чи малознайомим людям. Невідомо, як і з якою енергією вони поставляться до цього подарунку. Можливо, образяться. А це вже піде негатив, який абсолютно нам не потрібен.

Як правильно дарувати і приймати гроші

Звичайно, всі розуміють, що протягнути пачку дрібних або м’ятих купюр – не подарунок. Гроші треба красиво і елегантно упакувати. Зазвичай для цього беруть білий, чистий конверт. На ньому можна написати гарне побажання. Або ж купити спеціальну листівку з кишенькою. Чим тепліше побажання, чим красивіша листівка, тим краще буде і для вас, і для обдаровуваного.

Читайте також: Подарунки, які приносять бiди і їх в жодному випадку не можна дарувати чоловікам

Можна зробити таку листівку самостійно, людині буде приємно отримати щось, зроблене спеціально для нього. Плюсом буде те, що всі речі, зроблені своїми руками, несуть шалену грошову енергію.

Можна вкласти купюри в книгу. Або в повітряну кульку. Або подарувати валюту, кілька видів. Дарувати гроші відкрито, так, щоб всі побачили суму, не можна, можна «підчепити» пристріт. Буде краще, якщо ви протягнете подарунок з побажанням, наприклад: «Дарую можливості».

Якщо вам подарували гроші, не можна відразу ж їх перераховувати. Купюри повинні до вас «звикнути», між вами повинна піти так звана воронка, щоб в неї потрапляли гроші. Ще один важливий момент – подаровані гроші не можна витрачати на дрібниці. Краще купіть собі щось потрібне, те, що принесе вам задоволення. І тоді грошовий канал ніколи не закриється!

You cannot copy content of this page