fbpx

Подарунки, які приносять бiди і їх в жодному випадку не можна дарувати чоловікам

Вибрати подарунок для чоловіка непросто. Традиційно на Новий рік, День всіх закоханих й інші свята, представникам сильної половини презентують банальне канцелярське приладдя, краватки, дорогі спиртні напої, в кращому випадку – аромат від відомого бренду.

Вибір, в загальному-то, невеликий. Але ж хочеться порадувати дорогу людину, зробити їй сюрприз, який дійсно запам’ятається. Насправді, якщо підключити фантазію, поставитися до вибору подарунка творчо, то завжди можна придумати незвичайне, оригінальне привітання, вибрати презент, який запам’ятається.

Однак існують прикмети, згідно з якими, не можна дарувати деякі подарунки, особливо коханому чоловікові. І щоб не потрапити в халепу, краще запам’ятати, що не можна дарувати чоловікові.

Не можна дарувати чоловікові годинник

В першу чергу, це стосується годинника. Як би не хотілося купити чоловікові або хлопцю красивий дорогий годинник в подарунок, утримайтеся від такого придбання. Існує безліч прикмет, пов’язаних з годинником. Наприклад, після такого подарунка закохані можуть розлучитися протягом року. Вірна прикмета чи ні, точно сказати не можна, однак багато дійсно це підтверджують, що після подібного презенту їх відносини змінилися далеко не в кращу сторону.

Взагалі, про те, що підносити в дар годинник – погана прикмета, знає багато хто. Щоб ваш презент не витлумачили невірно, краще відмовитися від такої затії, кому б не призначався подарунок. Наприклад, в деяких країнах Сходу в старовину такий подарунок і зовсім означав запрошення на похорон.

І все ж, якщо дуже хочеться порадувати коханого стильною новинкою модного годинникового бренду, вихід знайти можна. Подаруйте йому гроші, саме ту суму, яка необхідна для придбання даної моделі, а потім разом відправляйтеся за покупкою.

Не можна дарувати чоловікові дзеркала

Не тільки своєму чоловікові, але і будь-яким знайомим ніколи не даруйте дзеркала, якими б гарними вони не були. Це прикмета знову-таки з області магії і езотерики. Між одержувачем і дарувальником такого презенту встановлюється невидимий і, головне, відтепер некерований зв’язок. Яким чином він вплине на ваші стосунки, сказати важко.

Дзеркала, взагалі, вважаються предметами містичними, і вивченням їх властивостей досі займаються не тільки фахівці з області незвіданого, але і вчені.

Особливо не можна дарувати і навіть купувати для будинку антикварні дзеркала і, взагалі, ті, які вже комусь належали. Такий предмет інтер’єру здатний принести нещастя новим власникам. Мало того, якщо подароване дзеркальце незабаром розіб’ється, то ви вже не зможете зв’язати подію з відносинами з коханою людиною.

Не можна дарувати чоловікові ножі

Здавалося б, що може бути кращим подарунком для справжнього чоловіка, ніж набір дорогих красивих ножів, можливо, навіть мисливських. Однак і тут слід проявити обережність. Виявляється, існує прикмета, яка свідчить, що подарований ніж приносить в життя його власника нещастя, сварки і біду. Знаючі люди радять усім, кому презентували ніж за будь-якої нагоди, обов’язково віддати що-небудь натомість, наприклад, монетку, невелику дрібничку, як би сплатити за нього.

Читайте також: Склянка з водою виконає ваше бажання. Мене цьому бабуся навчила і цей метод дійсно працює. Ось що потрібно зробити

А ще кажуть, що вістря ножа здатне привернути нечисту силу, і тоді між одержувачем і дарувальником відносини будуть розірвані. З цієї ж причини варто відмовитися від покупки в якості презенту і столових приладів, наприклад, вилок.

Мабуть, це головні табу, які стосуються подарунків для чоловіків. Хоча існують і менш значні речі, які підносити представникам сильної половини не рекомендується. Це, звичайно ж, носові хустки, які означають чужі сльози.

Вважається, що до розриву відносин дарують рукавички, це слід враховувати. Уникайте підносити чоловікам рушники, навіть власному чоловіку – це теж до розставання. Не даруйте окуляри. Кажуть, що в такому випадку власник обновки буде бачити світ як ніби очима дарувальника. Ну, а гребінець здатний розповісти обдарованому про всі ваші сокровенні бажання.

You cannot copy content of this page