fbpx

Коли кожен зі знаків Зодіаку позбудеться самотності

Овен (21 березня – 19 квітня)
Коли ви перестанете дивитися на відносини як на «вирок», який провіщає кінець вашої волі, спонтанного життя, і почнете розглядати їх як шанс стати командою, готовою до нових викликів долі і пригод.

Телець (20 квітня – 21 травня)
Коли ви перестанете намагатися контролювати кожну дрібницю у вашому любовному життя і почуття іншої людини, а також проявите ваше справжнє «я».

Близнюки (22 травня – 21 червня)
Коли ви перестанете носити маску і зрозумієте, що вам не обов’язково бути досконалими, щасливими і зібраними весь час. Ваш суджений допоможе подолати життєві негаразди, занепокоєння і невпевненість в собі.

Рак (22 червня – 22 липня)
Коли ви, нарешті, дізнаєтеся, що безумовна любов – не означає дозволяти погано ставитися до вас і сідати на шию, звісивши ноги. Ваш партнер повинен заслужити вашу любов і відповісти взаємністю на ваші почуття.

Лев (23 липня – 22 серпня)
Коли ви навчитеся адаптуватися і бути терплячими в романтичному житті, замість того, щоб думати, що ви повинні слідувати строгим правилам і конкретним термінам.

Діва (23 серпня – 22 вересня)
Коли ви перестаєте намагатися знаходити причини, за якими ваші відносини не складуться, і вийдете з зони вашого комфорту, намагаючись жити моментом і дозволяючи собі відчувати почуття.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)
Коли ви перестанете переконувати себе, що відносини мають на увазі закінчення вашого веселого і незалежного способу життя. Поки ви не зрозумієте, що відносини з правильною людиною зроблять ваше життя наповненим, щасливим і незалежним, ви залишитеся одинаком.

Скорпіон (23 жовтня – 22 листопада)
Коли ви перестанете бути замкнутими, впертими і змиритеся з тим, що, перебуваючи у відносинах, будете іноді залежати один від одного, тому що це передбачає партнерство.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)
Коли ви насправді вирішите, що хочете серйозних відносин і зробити перший крок, замість того, щоб пасивно плисти за течією і залежати від дій іншої людини.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)
Коли ви перестаєте розглядати любов як формальність і зрозумієте, що це дивний і приголомшливий досвід, заради якого ви повинні стати вразливими і відкритими для всіх непередбачуваних ситуацій.

Читайте також: Найвірніший чоловік за знаком Зодіаку, він існує!

Водолій (21 січня – 18 лютого)
Коли ви перестаєте намагатися захистити себе, усвідомивши, що емоційна відстороненість лише завдасть вам біль, і ризикнете відкритися партнеру, тому що страх, дискомфорт і занепокоєння від того, що ви можете постраждати в любові, варті того.

Риби (19 лютого – 20 березня)
Коли ви перестаєте спостерігати за глибоким і дивовижним коханням у інших, і зрозумієте, що гідні (і здатні) відчувати справжнє, неймовірне кохання, як і всі інші.

Джерело.

You cannot copy content of this page