fbpx

Коли Маринка запланувала розлучення, її чоловік швидко заметушився. Почав її цінувати, говорити, що любить її, а всі інші то пусте, то тупо розвага. Просив вибачення

Вітаю вас, мої любі. Бережіть себе та читайте наші життєві історії, які написані спеціально для osoblyva.сom

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту. Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

Ця історія написана про мою рідну сестру. Хочу розповісти вам, що про неї говорять у селі.

В селі люди люблять поговорити про Маринку, мою сестру, кажуть, що вона вдало вийшла заміж. За біснесмена з області. Він має шикарний будинок, машину купів собі та їй. Бізнес, свої магазини, перукарні відкрив.

Маринка часто у соцмережах викладає на показ своє життя, показує що їсть, куди їздить, куди водить дитину. Все ніби шикарно, але шила в мішку не сховаєш.

Її чоловік живе своїм життям, зраджує, робить що хоче. Та розлучатися чоловік з Маринкою не хоче. Для нього важлива репутація.

Працювати чоловік не дозволяв Марині, хоч у неї були гарні пропозиції робочі, перспективні. Колі він зрозумів, що Маринка під повним його контролем та залежить від нього, почав робити, що йому заманеться.

Одного разу, Маринка приїхала до мене і розповідає, що не в грошах щастя, що може б і вона ще зустріла свою долю. Хотіла б розлучитися.

Але не повірите, як тільки вона з чоловіком заговорила за власне щастя та пішла на роботу, він швидко прозрів. Забув за свої гульки. зрозумів, що втрачає не лише дружину, але й сім’ю. Зрозумів, що піде від нього дружина, а дитина за нею. Втратить він найдорожче.

Почав її цінувати, говорити, що любить її, а всі інші то пусте, то тупо розвага. Просив вибачення.

Як би ви вчинили? Буду рада за рекомендації та мудрі поради.

Чи можна вважати себе хорошою, якщо життя грає з тобою й випробовує. Може це просто карма, а вона існує?

Фото Olesia Oleksandrivna.

You cannot copy content of this page