Коли війна в Україні вщухне – передбачення астролога

Астролог Медведка спрогнозувала можливий подальший розвиток подій під час російсько-української війни.

Як написала вона на своїй сторінці в Instagram, до 29 березня буде напружений аспект між Марсом і Ураном. Тому йде активний період у боротьбі українських захисників з окупантами.

Однак, щойно Марс перейде в з’єднання із Сатурном – планетою влади, стратегій, структури і обмежень, – ситуація зміниться на краще.

“Їхнє сходження і розходження триватиме до середини квітня. При кращому варіанті це буде обмеження агресії, купірування військових подій за допомогою продуманих стратегічних дій”, – пише астролог.

Є ймовірність силових заходів у самій рф, оскільки з’єднання планет буде відбуватися в знаку Водолія – знаку країни-агресора.

“У другій половині квітня, якщо зірки і я разом з ними не помиляємося, має вже стати набагато краще або зовсім припиняться військові дії”, – прогнозує Медведка.

Війна в Україні 2022

Нагадаємо, російська федерація почала вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року. Відомо, що військові рф зайшли в нашу країну з території білорусі. Крім того, на сьогодні путінські військові запускають ракети в бік України з території білорусі. Проти рб деякі країни ввели санкції за співучасть у вторгненні.

Також регулярно з’являються повідомлення про те, що республіка білорусь може почати вторгнення в Україну на боці рф. У мережі публікують фото і відео переміщення російської техніки по території білорусі.