fbpx

Коли я покликав офіціанта і пред’явив йому свою платинову картку, обличчя дівчат засяяли. Але посмішки швидко змінилися здивуванням, коли я попросив мій чай порахувати окремо. Потім вони почали розмови на тему: «А хто ж заплатить за нас? Ти ж чоловік!”

Почав я спілкуватися я в мережі з однією симпатичною, судячи з фотографії, дівчиною, яка дуже обережно і поступово здобувала з мене інформацію наступного характеру: ким працюю; які ресторани відвідую; на яких курортах відпочиваю; і, нарешті, якої марки у мене машина.

Одним словом, дівчину явно цікавила моя платоспроможність. Поспілкувалися ми з нею віртуально і, нарешті, вирішили зустрітися і, так би мовити, попити чайку.

Для зустрічі пані вказала один дуже недешевий ресторан в центрі міста.

«Можна, я прийду з подружкою?» – мило запитала вона.

Ну, типу, щоб та оцінила мене.

“Звичайно можна”. – кажу я.

Зустрілися.

«Можна, ми собі що-небудь замовимо?» – муркочуть вони.

Я погодився.

Дівчата зробили замовлення на пару тисяч – салатик, морепродукти, рибку делікатесну, десерт і дорогого марочного вина.

Спробувавши все це, вони розслабилися і дуже необережно почали ділитися враженнями про користь сайтів знайомств: яка це класна штука, в день по кілька тисяч пропозицій надходить.

Але вони розумні, вибирають тільки найдостойніших, пропонують зустрічатися в дорогому ресторані і тягають з собою подружку під приводом оцінки кандидата. Такі зустрічі відбуваються практично щодня.

«Непогано влаштувалися!» – думалося мені, але я продовжував зображати дурника і підтримувати бесіду.

Загалом, такі любительки халяви – просік я. Але виду не показую, а тільки підтакував, як, мовляв, все це весело і цікаво. До речі, собі я замовив тільки зелений чай.

Найцікавіше сталося пізніше, коли підійшов час платити по рахунку. Коли я покликав офіціанта і пред’явив йому свою платинову картку, обличчя дівчат засяяли, і на них ясно було написано: «Ну ось, ще одного розвели!»

Але посмішки швидко змінилися здивуванням, коли я попросив мій чай порахувати окремо. Потім вони почали розмови на тему: «А хто ж заплатить за нас? Ти ж чоловік!”

На що я їм твердо сказав: «Дівчата, я вас запрошував тільки чай попити». Мені не стільки грошей було шкода, скільки дуже прикро, коли тебе просто використовують.

Можете вважати це інструкцією для чоловіків щодо дівчат – любительок халяви, яких на сайтах знайомств дуже багато. Будьте пильні, якщо хочете справжніх стосунків.

You cannot copy content of this page