fbpx

Коли закінчиться війна і вщухнуть бомбардування – передбачення астролога

Війна в Україні виходить на свій пік, упевнена астролог Ганна Федоренко. Вона поділилася своїм прогнозом із українцями.

Федоренко виділяє дві важливі віхи для України: в березні і в травні.

Нагадаємо, що нумерологи також називали два місяці, коли найбільш ймовірно завершення військового конфлікту – березень або травень.

13 березня – після цієї дати, за її словами, військові дії вщухнуть (тобто можна сподіватися, що таких кошмарів, як руйнування Харкова й авіаудар по пологовому будинку Маріуполя, більше не буде).

17 березня – після цього числа підтримка України посилиться, що дасть їй сили перемогти якусь проблему.

У свою чергу на Росію очікують великі кармічні неприємності, запевнила Федоренко на сторінці в соціальній мережі. Вона пояснила: якби мова йшла про людину – то подібне положення зірок обіцяло б їй “величезне покарання, аж до смерті”.

Ймовірно, з посиленими внутрішніми проблемами Росії пов’язано і те, що з 24 березня по 8 квітня очікується різка активізація дезінформаційної кампанії, що спрямована в бік України. Астролог закликає в цей період не довіряти неперевіреним джерелам інформації – особливо, якщо мова йде про такі “сенсації”, як “Зеленський втік з України” або “вибух на АЕС”.

Зокрема, дуже легко буде піддатися паніці з 30 березня по 1 квітня. Росія в цей час буде втрачати як у фінансовій, так і геополітичній сферах. Це змусить країну-агресора особливо завзято намагатися лити у вуха українців свою обурливу брехню.

Загострення військових дій астролог допускає на початку квітня – але вже з 20 травня вона прогнозує закінчення військового кошмару для України, той “придбає іншу форму”, уточнила Федоренко.

You cannot copy content of this page