fbpx

Коли закінчиться війна між Росією і Україною – чи буде це 2022 рік або пізніше – свій прогноз продовжують давати астрологи

Коли закінчиться війна між Росією і Україною 2022 – прогнози українських астрологів

Знаменитий астролог та екстрасенс Макс Гордєєв називає тільки доленосне число – це 8. Мова не йде про дату або кількість місяців, скільки триватимуть військові дії – а про час на відновлення.

Причому Гордєєв у своєму Instagram запевнив: ніякої ядерної війни не буде.

Інший відомий український астролог Влад Росс рубіконовую точкою подій називає 10 березня. Після цієї дати, за його словами, українці можуть видихнути: мовляв, найстрашніше залишиться позаду.

При цьому березень і квітень він називає місяцями смертельної небезпеки для Путіна.

Астролог Надія Борова прогнозує важливі зміни після 21 березня.

“Найімовірніше, окупанти перестануть працювати у всіх напрямках, виберуть щось одне. Можлива і зміна тактики ведення війни… При цьому з обох сторін”.

У той же час “складні місяці”, за її словами, триватимуть мінімум до літа.

Коли закінчиться війна Росії та України – прогнози російських астрологів

Що найкривавіша частина війни в Україні завершиться до 10 березня, стверджують і російські астрологи.

Нумерологи називають два місяці, коли найбільш ймовірно завершення військового конфлікту – березень або травень. Цифра 3 (березень – третій місяць) у нумерології уособлює комунікацію та зв’язок (тобто сторонам вдасться домовитися до чогось конструктивного), а цифра 5 – емоційність і чуттєвість (тобто внутрішній стан лідерів буде сприяти завершенню військових дій).

Астролог Тетяна Лукашевич допускає раптове загострення військових дій після 18 березня – аж до масштабних вибухів, що спричинять проблеми з електрикою та інтернетом. Але вже в районі 20 березня – у ході чергових переговорів – “солідні іноземні партнери” допоможуть сторонам домовитися.

В кінці березня – напочатку квітня ситуація ускладниться вже для РФ: Лукашевич допускає як кадрові втрати (великі чиновники втратять свої місця), так і територіальні (ймовірно, Росії доведеться використовувати військові сили для відстоювання вже своїх кордонів).

Найпесимістичніший прогноз дає астролог Юлія Овчиннікова: вона вважає, що на вересень 2022 року припаде тільки пік війни – відповідно, закінчення буде ще пізніше. Втім, вона допускає, що цей прогноз можна трактувати як вказівку на дату економічної кризи, а не самих військових дій.

Війна Росія – Україна: наслідки

Криза в Росії, викликана самовпевненими непродуманими діями Путіна, триватиме мінімум до 2026 року, прогнозують астрологи.

Експерти обіцяють Росії:

  • повернення до режиму державного капіталізму;
  • нову “залізну завісу” та тривалу холодну війну – приблизно на 18 років;
  • мілітаризацію суспільства – навіть на рівні шкіл.

За словами Овчинникової, економічні та політичні проблеми затримаються в усьому світі як мінімум до 2023-2024 років. Стабілізується ситуація лише ближче до 30-х років.

You cannot copy content of this page