fbpx
Гороскоп

Коли закінчиться війна в Україні: добірка найпопулярніших передбачень астрологів

Лілія Викулова

Астролог Лілія Вікулова дала прогноз на те, коли в Києві припиняться активні бої. На її думку, вирішальним буде п’ятниця, 1 квітня, так як в цей день буде молодик.

“Саме цей місяць визначить результат всього, що буде далі”, – сказала Лілія.

Вікулова каже, що найбільш напруженими датами війни в Україні будуть 4, 7, 13 квітня. Потім якісь важливі і вирішальні 19-21 і 28 квітня. Затемнення 30 Квітня принесе благі звістки.

Владислав Грицай

На його думку, події, які наблизять перемогу для України, відбудуться близько 24 квітня. Незважаючи на те, що нумеролог не передрікає повного припинення вогню з цього дня, “хороший результат” в напрямку до вирішення ситуації все таки буде.

“Я вважаю, що ключову подію отримаємо в 20-х числах квітня-24 квітня. Потрібно розуміти – є багато етапів. Етап закінчення війни І етап закінчення військових дій не завжди може позначати одне і те ж. Але як і раніше, я вважаю, що 24 квітня (плюс-мінус) ми отримаємо хороший для нас результат”, – сказав Грицай.

Анжела Перл

Іменита астролог Анжела Перл, відповідаючи на питання про те, коли в Україні закінчиться війна, стверджує, що Квітень стане переломним моментом.

“З’єднання Юпітера з Нептуном буде 12 квітня. У квітні буде зрозуміло, що війна не може тривати. І зрозуміло буде, що перемога буде за Україною”, – заявила Анжела Перл.

Крім того, астролог застерегла, що 5-6 квітня можлива ескалація конфлікту.

Валерія Мамичева

Астролог і нумеролог Валерія Мамичева стверджуючи, що на початку квітня будуть позитивні зрушення на шляху до припинення конфлікту.

“В астрології України також є важливий момент-це проходження транзиту Сатурна по Місяцю, який триває вже три роки. На жаль, це завжди важкі часи. Цей транзит закінчиться 30 квітня цього року, після чого ми можемо очікувати поступовий період відновлення протягом ще приблизно такого ж часу. Що ж зупинить війну з астрологічної точки зору? Це питання, яке цікавить всіх. Тут потрібно звернути увагу на найближче затемнення 30 Квітня і знак Зодіаку, в якому воно трапиться, — Телець. Це можна трактувати як те, що у агресора на війну просто закінчаться гроші, ресурси”, – заявила Мамичева.

You cannot copy content of this page