fbpx

Коли закінчиться війна в Україні: найпоширеніші передбачення і думки найсильніших астрологів

Думки астрологів розділилися: одні кажуть, що кінець війни настане вже цього року, інші – не раніше весни 2023 року.

Влад Росс

На думку цього астролога, доля України круто зміниться після 25 травня.

“Зараз в знак Овна увійшов Юпітер, який розширює вогонь небезпеки. 25 травня туди увійде і Марс – планета війни. Тобто нас чекає досить кровопролитна ситуація. Але в кінцевому підсумку почнеться перелом. Зараз найнебезпечніше, що може бути-це ядерна зброя. Найважливіший переломний момент може наступити в липні. Тоді, можливо, буде повалена влада в Москві”, – сказав Росс.

Дмитро Уранус

Астролог дав тривожний прогноз для України на найближчі два тижні.

“Дана карта затемнення дуже тривожна. Сонце в Тельці і місяць в Скорпіоні будуть одночасно вражені напруженими аспектами Сатурна у Водолії. Задіяні знаки України, Росії і знак смерті і руйнування”, — прокоментував експерт.

Анжела Перл

Анжела Перл вважається одним з найсильніших астрологів у світі. Вона прогнозує, що кінця активних бойових дій в цьому році чекати не варто. Вона каже, що в березні 2023 року буде підписаний документ, який ознаменує мир в Україні. Можливо, це буде акт капітуляції РФ.

“Ми переможемо. Астрологія свідчить, що Україна здобуде перемогу. І я думаю, зараз вже немає в цьому сумнівів”, – сказала Анжела.

Наталія Борисенко

Експерт з зірок розповіла, що Україна може остаточно позбутися російських окупантів приблизно до кінця літа цього року.

“Очевидно, на День Незалежності 24 серпня буде оголошена перемога над Росією. І мир буде з цього моменту”, – уточнила Борисенко.

You cannot copy content of this page