Коли закінчиться війна в Україні, яку розпочав російський лідер Володимир Путін, і що чекає на нього самого в 2022 році – прогноз експертів

Гороскоп України на 2022 рік обіцяє перемогу у війні з Росією – нехай і не дуже швидку. А ось лідер РФ Володимир Путін повинен побоюватися за себе: йому гороскоп віщує проблеми.

Так, ясновидиця Катерина Сінчук навіть назвала фатальну для Путіна дату – 22 серпня. Він навіть може віддати Богу душу, якщо, звичайно, Той її прийме, в цей день.

А по-справжньому успішні переговори Росія й Україна проведуть не раніше середини травня, уточнила вона в коментарі порталу Факти.

А ось окультний маг Наталія Ясинська допускає, що початок перемозі України буде покладено в квітні. Але на закінчення військових дій раніше червня-липня вона не чекає.

У свою чергу астропсихолог Мирослава Барабаш допускає ще більш песимістичний сценарій: остаточної перемоги раніше, ніж у вересні цього року, вона не прогнозує. Хоча і стверджує, що мирне життя почне повертатися в українські міста вже у травні.

Що чекає на Росію через війну з Україною

Крім нападу на Україну Росія ризикує ще й влаштувати ядерну війну з США. Причиною стане тотальний занепад в країні, в тому числі й економічний.