Колишні іноді нагадують про себе і після розставання. Астрологи розповіли, як і навіщо вони це роблять за знаком Зодіаку

У кожної людини в житті буває кілька серйозних стосунків перед тим, як виходить знайти справжнє кохання. Колишні іноді нагадують про себе і після розставання. Астрологи розповіли, як і навіщо вони це роблять за знаком Зодіаку.

З деякими з колишніх не потрібно нічого з’ясовувати, бо вони самі своїми вчинками та діями натякають на те, що їм хочеться продовжити спілкування. Ось як це роблять колишні різні знаки.

Овен

Овни у ролі колишніх досить нешкідливі. Вони після завершення стосунків можуть залишитися друзями, але тільки якщо того хоче інша людина. Вони намагаються одразу розпочати нове життя і змиритися зі втратою якнайшвидше, щоб не зариватися у пісках переживань та негативу.

Телець

Колишні-Тільці – це ті самі люди, які дзвонять вам посеред ночі. Це може статися навіть за кілька років. Навіть вони самі не розуміють, навіщо це роблять, але факт залишається фактом. Представники цього знаку — одні з найнав’язливіших колишніх.

Близнюки

Близнюки не проти після довгих років після розставання запропонувати колишній другій половинці знову спробувати створити стосунки. Близнюки – рекордсмени у цій дисципліні. Вони можуть сходитися і розходитися кілька разів з однією людиною. Щоправда, вони самі не до кінця розуміють, навіщо.

Рак

Раки при зустрічі з колишніми можуть спілкуватися з ними на будь-які теми, немов вони найкращі друзі. Ці люди не таять образ і не виявляють негативу. Більше того, якщо вони були дуже близькі з людиною, вони можуть допомагати їй у вирішенні різних проблем навіть через роки після розлучення.

Лев

Леви непередбачувані у ролі колишніх. Вони точно не будуть вам дзвонити, але залишать собі якусь річ, яка їм нагадуватиме про вас довгі роки. Вони часто вдаються до ностальгії, хоча щодо них цього не скажеш. Образа їх залишає швидко, тому при зустрічі з колишнім Левом можна мило поговорити.

Діва

Після розлучення Діви зникають з вашого життя. Якщо у розлуці винні не вони, а ви, то можна не сподіватися на другий шанс. Діви чудово знають, що зламану вазу кохання не склеїти, тому ніколи не погодяться на другий шанс. Їм властиво пам’ятати лише найгірше.

Терези

Терези приймають розставання і швидко позбавляються від переживань. Для них це не початок проблем, а початок нового шляху. Вони можуть одночасно розпочати пошуки нової людини чи сфокусуватися на роботі, хобі. Як колишні вони зовсім не дають себе знати. Їм просто це не потрібне.

Скорпіон

Скорпіони це ті, хто дуже довго відходить від розставання. У ролі колишніх вони можуть бути вкрай неприємними, тому що люблять тиснути на жалість і вдавати, що все життя йде під укіс. Якщо їх не шкодує колишня друга половинка, вони перемикаються на родичів та друзів.

Стрілець

Стрільці – ідеальні колишні. Вони дуже швидко переключаються на роботу та свої справи. З цієї причини їм просто ніколи переживати і шкодувати себе. На перший погляд здається, що вони взагалі не думають про розставання, але часом їх голову займають думки про те, як так усе-таки вийшло.

Козеріг

Козероги не дістають своїх колишніх і досить схожі на Дів, тому що намагаються позбутися всього, що нагадує про людину. Козероги не передивлятимуться фотографії у соціальних мережах, або видалять вас із друзів. Ви про них ніколи більше не почуєте, якщо у вас є таке бажання.

Водолій

Водолії — жахливі колишні. Це ті, хто може приходити до вас додому, стежити за вами, писати в інтернеті з фейкових облікових записів. Це відбувається лише в тому випадку, якщо їх покинули. Коли вони самі виступають ініціаторами розставання, нічого не відбувається. Все відбувається гладко.

Риби

Риби не проти пофліртувати з вами після розлучення. Ці колишні можуть писати вам чи «випадково» зустрічати у якихось місцях. Навіщо вони це роблять, до кінця не зрозуміло. Можливо їм просто нудно. Ще в ролі колишніх вони люблять змушувати вас ревнувати, викладаючи фото з новою людиною у соціальних мережах.