fbpx

Кому із знаків зодіаку 2022 рік принесе незліченні багатства, хто буде купатися у грошах, а для кого це рік застою. Хто ж ці багаті щасливчики

2022 рік буде протікати під заступництвом сили ян і енергії Землі

Пам’ятай, що зірки тільки допомагають досягти бажаного. Вони дають енергію людині, посилаючи її в певну сферу життя. Головне вже залежить від самої людини, його думок, настрою і дій.

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Зазвичай вони намагаються не вступати в конфлікти, а чужі суперечки залагоджують. Потрібно буде відійти від традиційної лінії поведінки, зайняти певну позицію і відстоювати свою думку. Буде не важко, а швидше незвично. Справитися з усім допоможуть вірні друзі. Саме до них потрібно буде звертатися за слушною порадою і підтримкою.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Минулий рік у Тельців був нестабільним. З властивим їх знаку впертістю вони пробивалися крізь стіни до успіху, але ті залишалися непохитними. 2022 рік навчить їх досягати мети іншим способом, привчить до гнучкості, м’якості, маневреності. Після зміни стратегії все вийде.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Сприятливий рік для цього знаку. Привабливість Близнюків підвищиться, а це те, що їм потрібно, вони так люблять, коли їх помічають і поміщають в центр уваги. На початку року є ймовірність участі в непотрібній справі. Якщо зробити з результатів правильні висновки, то це послужить поштовхом для саморозвитку і ні крапельки не зашкодить.

РАК (23.06 – 23.07)

Зовні вони часто виглядають холодними і байдужими. Але всередині у них киплять пристрасті. 2022 році допоможе їм відкрити своє серце перед потрібною людиною. В результаті з’явиться нова любов або зміцняться вже сформовані відносини. У робочі відносини прийде стабільність. Щоб не порушити її, краще не вплутуватися в авантюри.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Рік виявиться вдалим для тих представників знаку, які зважаться жити без авантюр. Леви стануть більш стриманими і розважливими, що і приведе їх до успіху. Гроші більше не будуть викидати на вітер, а сили – витрачати на непотрібні речі. Непомітно змусить переглянути погляди на життя. Розпочнеться переоцінка цінностей

ДІВА (24.08 – 23.09)

2021-й рік пройшов для них під знаком веселощів, азарту і безтурботності. А 2022-й ознаменується мудрістю і цілеспрямованістю. Почнуться надійні справи, а за нею підуть успішні та впевнені кроки в напрямку саморозвитку, особистісного росту і самореалізації.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

У минулому році цей знак визначився для себе з пріоритетами, і життя пішло по правильному шляху. У 2022 році успіх починань ще більше зміцниться. Буде час не тільки на справи, а й на подорожі, відкриття, знайомства. Нові враження допоможуть Терезам відкритися, перестати соромитися. З’явиться більше людей навколо, щиро до них розташованих.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Вони ніколи нікому не шкодують грошей, люблять робити подарунки рідним, м’які і податливі, Скорпіони не можуть відмовити в проханні. 2022 рік їх віддячить за це і принесе фінансовий успіх. Можна сміливо братися навіть за кілька проектів відразу. Непотрібне відсіється, залишиться тільки те, що допоможе самореалізуватися. Це буде справа з довгостроковою перспективою.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Родичі стануть ретельно нагадувати про себе, іноді навіть просити про допомогу. Якщо цей знак правильно поставиться до сімейних обов’язків, то отримає їх виконання користь і навіть віддачу. На початку року Стрільцям надійде приваблива пропозиція про роботу. Відмовлятися не варто. Кар’єра теж сама не будується.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Доброзичливі Козероги почнуть рік легко. В середині року представники цього знаку поставлять перед собою велику і серйозну мету і почнуть посилено працювати над її досягненням. У цей період занурення в справи з головою не варто зовсім забувати про близьких. Інакше можна погіршити давно налагоджені відносини. Можливо, Рік застою. Будьте наполегливіші

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Водолії великі трудоголіки. Послідовні, обов’язкові, відповідальні в будь-якій справі. І справ цих у них останнім часом було надто багато, на заслужений відпочинок навіть часу не вистачало. Ось про нього і подбає 2022 рік, праці будуть винагороджуватися, а все зроблене раніше принесе позитивні результати. Можна буде і трохи відпочити, насолоджуючись плодами своєї роботи.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Можливо, доведеться змінити місце проживання або поміняти роботу. Зміни зазвичай даються Рибам непросто, вони дуже чутливі і недовірливі, важко розлучаються з минулим. 2022 рік допоможе їм пережити період адаптації до нового, після якого почнеться благодатний час стабільності. Рік може принести навіть незліченні багатства

Фото спеціально для Osoblyva.com

You cannot copy content of this page