fbpx
Гороскоп

Кому короткочасні, а кому на все життя. Гороскоп кохання на другу половину жовтня

Овен

Відносини можуть значно ускладнитися через великі вимоги один до одного, тому дуже важливо зберігати спокій. Одиноких Овнів чекають цікаві знайомства, проте ніхто не може гарантувати, що ці знайомства переростуть у тривалі та міцні відносини.

Телець

Друга внутрішня половинка Тельця, буде примхливою, але сильно не переймайтеся. Займіться чимось приємним, поки кохана людина заспокоється. Якщо ж відносини зайшли в глухий кут, є сенс змінити обстановку. Одинокі Тельці можуть познайомитися із дуже привабливою особою, це знайомство буде із сприятливими наслідками.

Близнюки

Краще зараз не намагатись вирішувати у відносинах побутові питання. Рутина зараз згубна для відносин, від неї краще триматися осторонь. Також можливі перепалки, недомовки, образи із будь яких причин. Найкраще їх просто ігнорувати.

Рак

Ракам слід бути обережнішими зі своїми бажаннями. Великі шанси, що хтось справить враження на тих представників знаку Зодіаку, які вже перебувають у парах. Це короткочасне захоплення може коштувати стосунків, які вже є, і не обіцяє за собою нічого хорошого. Одинокі зможуть вразити представників протилежної статі, але для цього важливо виявити фантазію.

Лев

Левів здолає бажання щось змінити у відносинах, проте не слід йти на поводу цього бажання. Краще зараз триматися вже того що є, а не намагатися вводити якісь нововведення. Всьому свій час. Що стосується одинаків, то знайомства в цей період можуть принести масу приємних емоцій, але слід все ж таки уважно придивлятися до оточуючих.

Діва

Діви можуть значно покращити існуючу ситуацію, якщо підключать фантазію до організації побачень. Водночас слід бути готовими до того, що фінансова сфера несприятливо позначиться на відносинах. Одинаки можуть зустріти цікаву людину. Але для цього слід частіше виходити з дому, а не чекати на диво сидячи на дивані.

Терези

Відносини Терезів піддадуться значним випробуванням, але всі ці випробування цілком переборні. Головне, щоб обидва партнери були зацікавлені у сприятливому результаті. Іншими словами, зараз має бути перевірка відносин на міцність. Слід утриматися від будь-яких змін у вашому союзі. Одинакам не варто демонструвати на перших побаченнях впертість, інакше це відлякає потенційну другу половинку.

Скорпіон

Скорпіонів потягне на ностальгію. Бажання відновити старі почуття може виявитися непереборним. Допоможе впоратися із ситуацією усвідомлення того, що ці емоції живуть усередині самих Скорпіонів, а не прив’язані до конкретної людини. Одиноким представникам знаку хтось освідчиться в коханні. Це буде приємно, хоч і несподівано.

Стрілець

Стрільців чекає пауза у романтичних відносинах. Якщо мова про одинаків, то саме час зайнятися собою та своїм життям. Тим самим, чиї стосунки вже склалися, варто дати партнеру більше свободи. Це дозволить стосункам не згаснути, а навпаки вийти на новий рівень.

Козеріг

Будь обережніше. Якщо проявите слабкість, друга половинка візьме ситуацію в свої руки, але сильно розчарується. Також акуратність у спілкуванні допоможе уникнути інтриг. А плести їх обов’язково будуть. Зробіть приємний романтичний вечір, який закінчиться позитивно для всіх.

Водолій

Водолії можуть зіткнутися з наполегливим бажанням партнера щось зіпсувати у стосунках. Не слід проводити такі дії. Намагайся відволікатися на заняття, що заспокоюють. Також не слід зараз вирішувати фінансові питання. Знайдіть час для того щоб відпочити, виїхати за місто, зарядитися позитивною енергією.

Риби

Не поспішай переводити відносини на новий рівень, навіть якщо партнер наполягає. Також тим, хто прагне взаємності, варто зайнятися своєю зовнішністю. Особливу увагу слід приділити гардеробу. А ще щоб не відштовхнути партнера, не слід починати розмови про майбутнє на початку знайомства. Краще поговоріть про сьогодення і максимум плани на наступний день.

You cannot copy content of this page