fbpx

Кому краще відкласти поїздки, для кого блискавично позитивно вирішаться фінансові проблеми, а кому виплатять все без залишку: гороскоп на 30 квітня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Астролог не радить ризикувати і гнатися за всіма скарбами світу. Залиште частину всього цього для тих, хто вже досяг успіху. Перспективні пропозиції чекають бізнесменів, юристів і журналістів. Всі, хто працює в цих сферах, вирівняють фінансове становище.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Вам не можна поверхнево ставитися до серйозної роботи. Тільки детальний підхід і рішучі дії. Інакше, вигідні проекти виявляться в чужих руках. Значна премія чекає тих, хто був у відрядженні. Вам виплатять все без залишку, радійте. Ну, а покупки потрібно перенести на вихідні, щоб чітко запланувати – що і кому придбати. Поїздки краще відкласти

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Близнюки будуть так впевнено закручувати гайки деяким людям, що інші розбіжаться в сторони. Не можна так себе вести, це може закінчитись поганими наслідками. Хтось із колег звинуватить вас у халатності, прямо перед начальством. Можливо, що це підведе вашу кар’єру. Але якщо зможете себе виправдати, то ситуація вирішиться благополучно.

РАК (23.06 – 23.07)

Раки можуть потрапити на співбесіду, з корабля на бал. Саме так складуться обставини, нічого не зміниш. Творчих людей чекає презентація, підготуйтеся до неї грунтовно. Обов’язково запросіть тих, хто вам щиро допомагав і підтримував. Раптове відрядження круто змінить план дня, але від нього не відмовляйтеся.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Потрібно діяти швидше, щоб не пропустити найцініше в робочій сфері. Дотримуйтесь правил, не порушуйте режим і ведіть себе, орієнтуючись на ситуацію. Можливий небувалий творчий підйом, від якого реально захопить дух. З таким ентузіазмом, ви всі свої цілі реалізуєте!

ДІВА (24.08 – 23.09)

У Діви буде сила-силенна шансів знайти надійних партнерів, як у діловому, так і любовній сфері. Але якщо захопитеся особистими проблемами, то так і залишитеся без нічого. У розмові з родичами вникайте в суть, менше сперечайтеся. Від цієї бесіди буде залежати багато чого. Особливо, якщо вирішуються питання нерухомості або спадщини.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Вас в цей день буде цікавити все, що раніше не приваблювало. Ви прокинетеся з почуттям, що багато втратили і це незаслужено. Не варто боротися з сильними світу цього, залишитеся без крил. Особливо, якщо питання стосується великої суми грошей. Віддайте і не шкодуйте, все повернеться дуже скоро і в величезному розмірі.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Фантастику і мрії залиште на потім, сьогодні потрібно бути максимально активним. Вам належить кілька нелегких завдань, які потрібно швидко втілити не тільки в роботу, але і в особисте життя. Спілкування з новими людьми може бути негативним. Ви навіть засумніваєтеся в своїх талантах, які очевидні.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Якщо Стрільці гарненько покопошаться в своїй пам’яті, то витягнуть з неї корисний досвід. Для нової роботи він стане в нагоді навіть більше, ніж нова інформація. Не дарма ж вчилися стільки років! У сімейному житті все складається чудово. Ви навіть можете прикинутися слабким і беззахисним, щоб не займатися домашніми справами. Іноді така хитрість допомагає.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Гороскоп рекомендує Козерогам бігти подалі від тих, хто накриває їх з головою негативом. Це реально токсичні відносини, терпіти їх не варто. Для бізнесменів в цей день важливо не впасти в бруд обличчям. Мають відбутися важливі переговори, пересування і виступи на семінарах.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Блискавично і на гідному рівні вирішаться фінансові проблеми. Ви переконаєтеся в тому, що не дарма все це затіяли. Не варто занурюватися в думку про минуле, воно вже далеко. Якась, різка на висловлювання, особа, зіпсує настрій. І все-таки «зерно» в процесі бесіди з нею випливе. І пізніше дасть хороший урожай.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Представників цього знаку чекають неймовірні і приємні новини. Людина, яка до вас їх донесе, сама здивується. Від інформації багато залежить, тому проаналізуйте її грамотно. Романтичний день для закоханих людей. Відносини ще на рівні дружніх, а ви вже подумки малюєте собі весілля і діточок. Так тримати, йдіть своїм шляхом.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page