fbpx
Гороскоп

Кому не варто вирушати в дорогу, а для кого це найсприятливіший місяць. Точний і розгорнутий гороскоп на лютий 2022 року для кожного знаку Зодіаку

Овен

Кар’єрні плани Овнів на початку місяця можуть отримати підтримку від впливових людей. Зростає ймовірність підвищення, успішніше складаються відносини з керівництвом. Місяць також сприятливий для кар’єри та налагодження взаємин з людьми, які обіймають вищу посаду, ніж ви. В особистому житті зросте активність, але не на всі задуми вистачатиме сил і часу. Намагайтеся вибрати найбільш пріоритетні справи і зосередитися на них. Робочі питання можуть стати на заваді виконанню домашніх справ. Не варто все вирішувати спонтанно. Якщо не встигаєте, попросіть допомоги близьких або посуньте терміни.

Телець

Розташування планет не рекомендує Тельцям планувати короткі подорожі на лютий. Це не найкращий місяць для частих переміщень. У цей період вам може надходити велика кількість інформації, нерідко заплутаною або марною, тому намагайтеся фільтрувати її потік. Будьте обережнішими у спілкуванні, поважайте чужі таємниці та секрети. У лютому може зрости активність на роботі, але не на всі справи вистачатиме часу. Намагайтеся виділити пріоритетні проекти і зосередитися саме на них. В особистому житті перед вами можуть відкрити нові перспективи. Романтичні знайомства можуть статися під час подорожей, ресторанів, навчальних закладів.

Близнюки

Лютий буде не найсприятливішим періодом у фінансовому відношенні. Перша половина місяця не підходить для великих угод та здійснення дорогих покупок. В цей час краще не брати кредити. Також варто відмовитись від великих вкладень вільних коштів. У другій половині місяця ви станете вільніше розпоряджатися грошима. Проте спонтанність може спричинити непотрібні та нераціональні витрати. У цей час не виключено вимушених витрат, що створить ще більше навантаження на особистий бюджет. Активність спостерігатиметься у романтичних відносинах. Ви станете сміливішими і рішучішими при взаємодії з протилежною статтю. Не виключені нові знайомства, побачення.

Рак

Лютий є не найсприятливішим місяцем для Раків, проте важливо зберігати оптимізм. У першій половині місяця не виключені складнощі у відносинах як особистих, так і ділових. Ви можете відчути тиск з боку пасії чи колеги. Намагайтеся зберегти теплоту і чуттєвість у романтичних відносинах, це допоможе значно знизити напруженість. У другій половині лютого уникайте ухвалення спонтанних рішень, пов’язаних з кар’єрою. Навіть якщо зараз ви налаштовані дуже оптимістично стосовно майбутнього, несподівані обставини можуть втрутитися та внести свої корективи.

Лев

У лютому Леви можуть зіткнутися із заплутаними або таємничими ситуаціями. У першій половині місяця подібні ситуації можуть бути пов’язані з роботою та взаємовідносинами з колегами. Не виключені інтриги, протистояти яким виявиться непросто. У другій половині місяця можливе отримання суперечливих звісток від далеких родичів, що особливо живуть за кордоном, а також новин, пов’язаних із навчанням, подорожами. У лютому зросте кількість спілкування. Розмови стануть більш відкритими, безпосередніми, але при цьому збільшиться схильність до суперечок. Не виключено, що протягом місяця ви зробите велику кількість поїздок.

Діва

Останній місяць зими принесе Дівам багато планів та ідей, але далеко не всі їх вдасться реалізувати. Збільшиться кількість спілкування із друзями. У першій половині лютого не дозволяйте знайомим впливати на ваші особисті стосунки. При цьому пасія також не має впливати на ваші дружні зв’язки. У другій половині місяця рекомендується відмовлятися від здійснення ризикованих ідей, запропонованих знайомими, не варто брати участь у колективних авантюрах. Підвищена активність від вас може вимагати фінансова сфера. Не виключено, що ваші витрати зростуть, через що доведеться зайнятися пошуками додаткового підробітку.

Терези

Лютий може принести Терезам чимало нових цілей, проте не завжди їх легко втілити в життя. У першій половині місяця їх реалізації може стати на заваді ситуація в сім’ї. Не виключено тиск із боку родичів. У другій половині лютого перешкодою можуть стати події у особистих відносинах, які не дозволять зосередитись на справах. Уникнути таких складнощів можна лише за допомогою комплексного підходу до ситуації. У цей період буде складно знехтувати чимось одним заради того, щоб досягти успіху в іншому.

Скорпіон

Розташування планет у лютому не надто сприятливе для далеких подорожей та навчання. У першій половині місяця вам може надходити багато інформації, але далеко не вся вона буде корисною. Зараз варто уважніше вивчати пропозиції туроператорів. У другій половині лютого не виключено несподіваних відряджень. Робочі поїздки в цей час далеко не завжди будуть складатися успішно, краще заздалегідь їх ретельно планувати. Не варто поєднувати роботу та навчання, оскільки несподівані зміни на роботі можуть просто не залишити часу на навчання.

Стрілець

У ​​першій половині лютого Стрільцям рекомендується уникати фінансових ризиків. Це не найкращий час для інвестицій, великих придбань та оформлення кредиту. Не варто брати участь у ризикованих фінансових авантюрах, азартних іграх. Також рекомендується скоротити витрати на розваги, відмовитись від випадкових любовних зв’язків. Лютий принесе більше активності у спілкуванні, покращиться взаємодія з друзями, однодумцями. Ви також можете активно взятися за реалізацію своїх планів. При цьому рекомендується зосередити свої зусилля лише на найважливіших із них.

Козеріг

Протягом усього лютого у Козерогів не виключена підвищена напруженість у особистих та ділових взаєминах. У першій половині місяця, швидше за все, вона буде викликана вашою наполегливістю. Намагайтеся не використовувати свій вплив або авторитет для того, щоб натиснути на людину. Подібні спроби спричинять сильну захисну реакцію і можуть призвести до серйозного конфлікту. У другій половині місяця можливе втручання родичів у ваші стосунки з пасією. Намагайтеся м’яко донести до рідних, що ви проти такого впливу.

Водолій

У першій половині місяця Водоліям варто виявити підвищену турботу про своє здоров’я. Друга половина місяця може бути пов’язана із напруженими ситуаціями на роботі. Для того щоб не стати особою для пліток, намагайтеся розповсюджувати про себе менше інформації, не надто відверті з колегами і підлеглими. По можливості в цей період рекомендується відмовитись від відрядження.

Риби

Перша половина місяця не підходить для того, щоб демонструвати результати своєї творчої діяльності громадськості, зокрема друзям. Їхня оцінка принесе швидше шкоду, ніж користь. У другій половині лютого Риби можуть виникнути незаплановані витрати, у тому числі пов’язані з дітьми. Розташування планет у цей час рекомендує скоротити витрати на розваги та уникати спонтанних витрат: вони негативно вплинуть на стабільність вашого матеріального становища. Протягом усього лютого бажано не ризикувати.

You cannot copy content of this page