fbpx

Кому пощастить зустріти споріднену половинку, щоб на все життя у 2023 Році, точний прогноз відомого астролога

До кінця року залишилося кілька тижнів, і ми вже плануємо, де відзначатимемо свято, і знаємо, які подарунки хочемо знайти під ялинкою. Головний сюрприз, про який мріють ті, хто ще не знайшов свою половинку, — зустріти споріднену людину та закохатися без огляду.

Зірки кажуть, що деякі знаки зодіаку мають шанс закохатися та знайти споріднену половинку на все життя.

Телець

Фінал року — прекрасний час, щоб нагадати такій працьовитій людині, як ви, про романтику та кохання. Саме такий сюрприз напередодні Нового року готує вам Всесвіт. До речі, вам колись казали, що до вашого знаку зодіаку не так просто підійти?

Ваша витримка і зарозумілість утримують залицяльників на відстані, і якщо в більшості випадків це не так вже й погано, в грудні краще пом’якшити інтонації і частіше радувати оточуючих посмішкою. Тоді ви не опустите свій шанс зустріти саме ту людину, яка вас зрозуміє і залишиться з вами на все життя.

Рак

На початку грудня відбудеться зустріч, з якої спалахне велика приязнь. Можливо, ця людина вам уже знайома і зовсім рядом, але ви побачите її в іншому світлі, чи в іншій сфері, і ваше серце відчує дивовижне відчуття, про яке ви мріяли не один рік.

Вам потрібна така друга половинка, з якою не буде нудно. З якою в довгі зимові вечори можна буде обговорити складні теми та блиснути почуттям гумору, саме таким буде новий обранець. Залишайтеся собою і зберігайте вірність своїм запитам, і ви знайдете особисте щастя.

Діва

Це буде історія з тих, що у фільмах супроводжуються реплікою «Як довго я на тебе чекала!». Всесвіт висуває лише одну умову: повірте, що ви народжені сяяти, і звільніться від тужливих осінніх дум. Якщо минулий досвід стосунків був невдалим, це не означає, що вам не пощастить наступного разу.

Перетрусіть гардероб та косметичку, запишіться до спортзалу та спа-салону. Ви чуттєві, вас приваблюють ті, хто добре виглядає і піклується про тих, хто їх оточує, це ваш шлях. Не чиніть опір йому, і ви зустрінете справжнє кохання, на яке заслуговуєте.

Скорпіон

Чимало історій кохання, зокрема у літературній класиці, починалися з дружби. Спілкування з тим, хто приймає вас такою, якою є, з усіма достоїнствами і недоліками, не тільки вчить любові, але іноді в неї перетворюється.

І нехай для сторонніх ваші ексцентричні витівки здаються дивними, для того, хто вас любить, вони є невід’ємною частиною вашої унікальної натури. Зверніть увагу на сигнали з боку давнього друга, можливо, вони збігатимуться з вашими чуттєвими вібраціями.

Водолій

На вас чекає зустріч, яка застане зненацька. Не хвилюйтеся, все складеться вдало, ви навіть оглянутися не стигнете. Вам не можна дорікнути у відсутності спроб налагодити особисте життя, але, хоча ви не усвідомлюєте, вас ще тяготить роман, що залишився в минулому.

Простіше кажучи, за всієї вашої активності, ви боїтеся почати нові відносини, тому що побоюєтеся тих самих розчарувань. Тому несподівана зустріч – той формат, що вам потрібний. Так ви не встигнете заморочитися проблемами, які, можливо, ніколи не настануть.

You cannot copy content of this page