Кому припливуть гроші річкою. Ретроградний Сатурн перейшов на знак Козерога, який обов’язково отримає багатий урожай

Для всіх знаків важливо обернутися назад і проаналізувати свої дії. Цьому сприяє ретроградний Сатурн, він повертатиме вас до тих питань, які залишилися без відповіді. Вам потрібно повернутись і доробити почате.

Для багатьох цього місяця старанна праця та висока працездатність дадуть позитивний результат у рази більшого, ніж вони очікують. Цієї зими кількість відпочиваючих буде набагато меншою, тому багато хто залишиться на робочих місцях. Це створить незвичний хаос і плутанину. Пам’ятайте про те, що Сатурн – структурована планета, яка любить чіткість і порядок. Якщо вашим девізом стануть саме ці слова-сміливо йдіть до бажаної мети. Всесвіт стане для вас помічником і в кожному кроці підтримуватиме вас.

Сміливо експериментуйте, створюйте нові проекти, особливо якщо ви творча людина. Повірте, ваші таланти знайдуть своїх шанувальників. Кожен з вас зможе досягти високих результатів.

Початок січня може негативно вплинути на деякі знаки в плані здоров’я. Цьому сприяє місячне затемнення 9 січня.

Для деяких знаків цей місяць буде наповнений романтичними зустрічами. Складний період позаду і ті, хто у сімейних стосунках був нестримний, намагатимуться виправити помилку. Тому радуйте своїх коханих та насолоджуйтесь своїми почуттями. Ті, хто були самотні, Всесвіт подарує вам несподівані зустрічі та знайомства, які можуть перерости у чудовий союз двох сердець.

А зараз, увага, Левам, Ракам, а також Овнам та Водоліям. Вам настала абсолютно біла смуга. У вашому житті очікується і успіх у роботі, і позитив у відносинах, і яскравість у громадському житті. Головне, щоб не запаморочилося в голові і ви пам’ятали, що попереду можуть бути важкі часи.

За високу працездатність, Козерога та Діви, а також Тельці, Стрільці та Близнюки отримають свою винагороду. А вдома на них чекатимуть із любов’ю та турботою. Керівництво неодмінно виділить вашу креативність та працелюбність.

Складніше буде Рибам, Скорпіонам та Терезам. Їм потрібно буде вибрати один конкретний напрямок. Тоді ви зможете сміливо розраховувати на перемогу в даному напрямку. Не хвилюйтеся, що проґавите щось у інших напрямках, оскільки все, що належить вам — нікуди від вас не втече.