Кому вже поталанить з 10 липня, когось з 15 липня чекає дуже непростий період, а комусь нарешті вдасться здійснити задумане. Гороскоп для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03 – 20.04)

З 1 по 20 липня, швидше за все, захочеться легкості, необтяжливого спілкування, порожніх розмов і бездумного шопінгу, правда, це все не завадить вам опанувати деякими навичками, які стануть в нагоді в якихось поїздках або навіть суттєво підвищать ваш рівень освіти. Після ж 20-го числа настане час самопізнання, ви через якісь практики почнете краще розуміти себе.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

З 1 по 20 липня дозвіллям, швидше за все, буде рухати вашу власну цікавість, саме воно визначить і заняття, і місця для відвідувань, і навіть коло спілкування; імовірний і шопінг, безцільний, але приємний. Після ж 20-го числа може потягнути на кінотеатр і на читання книг про щось таємниче, загадкове, незбагненне, а ось пусті контакти ви, можливо, істотно мінімізуєте.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

У період з 1 по 20 липня варто мінімізувати контакти, обмежити спілкування з тими, хто легко вносить хаос в ваше існування, змушує різко змінювати плани і взагалі всіляко вибиває вас із колії. При цьому вельми успішними будуть будь-які заняття, спрямовані на самоосвіту. Після ж 20-го числа відмінним стане взаємодія з родичами і спільні з ними справи, спрямовані на досягнення загального благополуччя. 10 липня вам неодмінно поталанить

РАК (23.06 – 23.07)

З 1 по 20 липня дозвілля обіцяє бути активним, зросте потреба в рухомих і інтелектуальних іграх, в самому різноплановому спілкуванні. Гарного настрою додасть шопінг, на якому ви, швидше за все, придбаєте чимало цікавих штучок. Після ж 20-го числа може виникнути бажання зайнятися якимись прикладними хобі, заглибитися в читання історичної літератури або мемуарів, частіше бувати на самоті. З 15 липня чекає дуже непростий період

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

У період з 1 по 20 липня ви, ймовірно, дозволите собі все те, в чому довго відмовляли, знімете якісь обмеження, що стосуються задоволень. Їжі, розваг, спілкування з певними людьми. Після ж 20-го числа вам, можливо, в якості релаксу належить виконати колись дану собі обіцянку, наприклад з’їздити туди, куди ви давно мріяли потрапити, або придбати те, на що до цього чомусь не вистачало грошей.

ДІВА (24.08 – 23.09)

У період з 1 по 20 липня на дозвіллі краще стримувати будь-яке бажання побешкетувати, поколобродити, похвалитись своїми вміннями та спортивною формою. Необачність дорого вам обійдеться. Смітити грошима теж небажано. А ось все, що веде до розкриття творчого потенціалу, дуже навіть вітається. Після ж 20-го числа ви можете повернутися до якогось старого хобі.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

У період з 1 по 20 липня ви гармонійно з’єднайте якісь освітні заняття, спілкування з приємними вам людьми, утилітарні справи, які особисто ви і турботами якось не вважаєте, і розваги, істотно розширюють ваш кругозір. А ось потім може з’явитися потреба в якихось медитативних практиках, у внутрішній і зовнішній тиші, в зануренні в літературу духовного або езотеричного характеру.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

У період з 1 по 20 липня ви із задоволенням будете пробувати якісь нові дозвільні заняття, побуваєте на декількох реальних або віртуальних заходах, обзаведетеся якщо і не черговими друзями, то, по крайній мірі, цікавими знайомствами і дозволите собі якусь непотрібну, але явно бажану річ. Після ж 20-го числа настане пора переосмислення і тих забав, які збагачують духовно.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

У період з 1 по 20 липня на дозвіллі не варто забивати собі голову неперевіреною, неточної, спірною інформацією. Неправдиві відомості легко стануть джерелом проблем, та й спілкування з різного роду «супергуру» краще звести до мінімуму. Після ж 20-го числа відмінним відпочинком стане все, що так чи інакше пов’язане з водою, з природою і з людьми, з якими вам психологічно добре.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

У період з 1 по 20 липня, ймовірно, частіше за все буде періодом публічним: вас чекають відвідування якихось багатолюдних місць і заходів, культурні події вашого міста або навіть в іншій країні, розваги, які передбачають велику компанію. Після ж 20-го числа істотно зросте потреба в самоті, ви обмежите свої контакти тими людьми, з якими вам комфортно в психологічному плані.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

У період з 1 по 20 липня у вас можуть з’явитися нові дозвільні захоплення, не виключена вкрай цікава поїздка, в якій вам зустрінуться найрізноманітніші, але однаково цікаві індивідууми. Завдяки хорошому відпочинку ви знайдете легкість. Після ж 20-го числа вас чекають довгі і важливі розмови з ріднею та з людьми, у яких ви так чи інакше чогось вчитеся.

РИБИ (20.02 – 20.03)

У період з 1 по 20 липня вас чекає спілкування з людьми, які здаються вам смішними, буде багато різних ігор, інтелектуальних розмов, особистих відкриттів і творчих експериментів. Після ж 20-го числа відмінним релаксом стане щось пов’язане з побутовою сферою, зі створенням затишку. Не виключена і поїздка на природу – на курорт або просто на дачу до друзів або до родичів.

Фото pixabay.com