fbpx

Кому з 14 по 30 квітня найбільше усміхнеться удача і зірки пророкують нове життя. Ось ці щасливчики

14-30 квітня будуть булою смугою у житті Тельців і Терезів

Венера в знаку своєї сили Тельці полегшить їм всі справи. У них буде ладиться все, за що вони візьмуться, немов доля на час дала їм зелене світло для будь-яких звершень. Звичайно, при цьому вони не повинні діяти проти своєї натури: щастити їм буде саме в тих справах, яким протегує Венера (і які їм по-справжньому близькі і відображають їх внутрішні потреби).

ТЕЛЬЦІ зможуть облаштувати своє життя так комфортно, як їм потрібно. Їм буде щастити на гроші, на красиві речі, на ситуації відпочинку. Те, що вони знають толк в хороших речах і вміло розпоряджаються грошима, викличе велику повагу оточуючих. Будуть затребувані і їх хороший смак і практична кмітливість. Вони будуть прекрасно виглядати, буде вдалим будь-який похід в перукарню і за покупками особистих речей.

ТЕРЕЗАМ полегшать життя чужі ресурси. Для Терезів головне – взаємини, а зараз все співпаде так, що взаємини будуть приносити їм не тільки естетичне, а й цілком матеріальне задоволення. Вони зможуть успішно залучити в свій бізнес заможного партнера й інвесторів, побудувати особисте життя з забезпеченим (або, принаймні, не шкодують на них грошей) людиною.

Автор фото – Сергій Майстер

You cannot copy content of this page