Кому з жінок за знаком Зодіаку усміхнеться удача до 21 лютого, а кому потрібно бути обережними

Жінка-Овен

Дамам-Овнам астрологи рекомендують звертати увагу на передчуття. На цьому тижні у них з’явиться можливість виявити таємних недоброзичливців, які будують їм підступи. Тиждень пройде успішно, якщо відмовитися від імпульсивних витівок і перед тим, як почати щось нове, ретельно спланувати кожен крок. Недоречною буде різка зміна іміджу, яка може позначитися на фінансовій удачі.

Жінка-Телець

Дамам-Тельцям вдасться зберегти гармонійні стосунки, але для цього доведеться докласти зусиль. На цьому тижні головним ворогом успіху буде настрій, який може змінюватися по кілька разів за день. У зв’язку з таким станом справ представницям цього Знака варто починати з вправ по досягненню внутрішньої гармонії. Завдяки їм вдасться вчасно зупинитися і не втратити своє щастя.

Жінка-Близнюки

Дами-близнюки зможуть заслужити авторитет серед оточуючих. Астрологи рекомендують їм бути обачними, щоб не давати нікому помилкових обіцянок і надій. На цьому тижні удача посміхнеться впевненим в собі дамам, які не бояться відповідальності і можуть не тільки словом, а й ділом довести оточенню свою спроможність. Близнюкам варто утриматися від критики, яка може стати причиною конфліктів.

Жінка-Рак

У Раків на цьому тижні з’явиться можливість подбати про себе і підвищити імунітет. Астрологи рекомендують звертати увагу на самопочуття. Дамам цього Знака важливо зосередитися на справах і не дозволяти фантазіям відносити їх в ілюзорний світ. В іншому випадку удача обійде їх стороною.

Жінка-Лев

Левиці відчують приплив сил, і астрологи рекомендують їм почати тиждень з творчої праці, щоб уникнути агресії. Помірна фізична активність піде на користь тим дамам, які відчувають небувалий підйом енергії. Удача буде на боці тих, хто не поспішає з рішеннями і зважує кожен крок, особливо якщо мова йде про угоди і покупки. Така тактика допоможе обійти стороною шахраїв.

Жінка-Діва

Діви на цьому тижні зможуть перетворитися і забути про самотність. Астрологи рекомендують приділити увагу своїй зовнішності, не відмовлятися від спа-процедур і своєчасного відпочинку. Сяючий вигляд і відмінний настрій гарантовані, якщо скласти для себе план і виділяти час на процедури по догляду. Енергетика зірок і планет буде прихильною, якщо не забувати про своє самопочуття і не перевтомлюватися.

Жінка-Терези

Дамам-Терезам астрологи рекомендують зосередитися на діловій сфері. Цей тиждень лютого підходить для роботи, пов’язаної з отриманням прибутку, а значить, настав час проявити себе і не залишатися в тіні конкурентів. Фінансове благополуччя прийде не відразу – доведеться трохи почекати, однак можливість заробітку з’явиться вже в першій половині цього тижня. Впевненість в собі і увага до деталей дозволять не помилитися.

Жінка-Скорпіон

У жінок-Скорпіонів настає час, коли важливо звертати увагу не тільки на справи, а й на оточення. Вечори, проведені в колі друзів і близьких, допоможуть відновити сили і зарядитися чудовим настроєм. Цей тиждень буде багатим на зустрічі і спілкування, від якого не варто відмовлятися. Не виключено, що Скорпіони зможуть завести нових друзів, а також налагодити ділові контакти.

Жінка-Стрілець

У жінок-Стрільців починається період романтики. На цьому тижні енергетика зірок і планет благоволить новим знайомствам і побаченням, і такий шанс не можна упускати, особливо якщо самотність стало тягарем. Ті, хто вже знайшов свою половинку, зможуть зміцнити сімейні узи і знайти повне взаєморозуміння з партнером.

Жінка-Козеріг

Козерогам на цьому тижні буде посміхатися удача, і такий шанс не можна упустити. Жінки цього Знака зможуть набути впевненості в собі і підвищити репутацію, якщо перестануть відсиджуватися за спинами більш активних колег або конкурентів.

Жінка-Водолій

У дам-Водоліїв на цьому тижні можуть статися неприємні конфлікти в діловому середовищі. Енергетика зірок і планет буде підштовхувати їх до необдуманих вчинків, а значить, починати тиждень потрібно з медитацій по досягненню внутрішньої гармонії. Вдумлива робота, обережність і вміння вирішувати конфлікти мирним шляхом вбережуть представниць цього Знака від неприємностей, а вміння витончено обіграти будь-яку ситуацію допоможе зберегти репутацію.

Жінка-Риби

Розташування планет дасть Рибам необхідну енергію, яку можна буде направляти як в русло вирішення ділових питань, так і на пошук стосунків. Середина лютого подарує і пам’ятні зустрічі, і любов, і можливість виділитися серед оточення. Все, що потрібно від дам цього Знака – не боятися змін і не занижувати своєї самооцінки, щоб не стати жертвами маніпуляторів.