fbpx

Кому Жовтий Собака принесе щастя у 2018 році

Для всіх знаків східного календаря цей рік буде спокійним і щасливим. Давайте разом розберемося, на що варто звернути увагу.

Собакам цей рік включає зелене світло для втілення найсміливіших мрій. Нічого не бійтеся. Мрійте, ризикуйте-для вас всі двері відкриті.

Для Щурів цей рік буде роком наполегливого досягнення власних цілей. В жодному разі не здавайтеся – все вийде навіть краще, ніж ви могли собі уявити.

Бики будуть насолоджуватися стабільністю. Це спокійний рік. Однак, не в коханні. Уже восени ураган почуттів буквально накриє вас із головою і це буде прекрасно!

Читайте також: Чого очікувати від 2018 року Жовтого Земляного Собаки

Для Тигрів цей рік буде роком можливостей. Собака закликає вас бути активними і відгукуватися на будь-які пропозиції. Дуже корисно буде відправитися в подорож – вас чекає щось особливе в ній.

Для Котів (Кроликів) цей рік буде роком перемог. Ви будете прагнути в усьому зайняти лідируючі позиції. Собака радить вам трохи заспокоїтися і просто робити свою справу – ви приречені на успіх. У коханні слід довіритися партнеру.

Дракони будуть багато віддавати в 2018 року. Але все віддане повернеться сторицею. І тільки від вас залежить, що саме до вас повернеться. Дякуйте, робіть добрі справи і ви самі здивуєтеся як зміниться ваше життя на краще в 2018 році.

Для тих, хто народився в рік Змії Собака приготувала багато цікавих сюрпризів. Рік не буде легким, але труднощі ви успішно подолаєте. Іноді вам буде везти там, де здавалося б – все пропало.

Для Коней цей рік буде роком гармонії і любові до себе. Поставте, нарешті, себе на перше місце. Ви занадто багато на себе тягнете.

Для Кози (Вівці) цей рік-рік змін. Ви будете відчувати це немов невидима сила веде вас туди, куди вам дійсно потрібно. І так воно і є.

Мавп Собака змусить вивчити кілька життєвих уроків, але те, що ви отримаєте для себе обов’язково обернеться довгостроковою вигодою.

Для тих, хто був народжений в рік Півня Собака готує щось незвичайне. Тільки, будь ласка, не пройдіть повз свій чарівний шанс.

Для Кабана (Свині) на перший план вийде сім’я і близькі люди. Ви будете насолоджуватися тим затишком і теплом, який ви дійсно вмієте створювати.

Джерело.

You cannot copy content of this page