fbpx

Кому зі знаків Зодіаку найбільше пощастить до кінця дня: гороскоп на 12 квітня

Овен

Всіі приємні моменти для Овнів чимось затьмарені. Взаємна любов може супроводжуватися ревнощами, зроблений вибір — ускладненнями. Можуть бути зіпсовані улюблені речі і продукти. Можлива неоднозначна ситуація і з ресурсами (зайві витрати, податок на дохід або угоду). Краще не купувати зараз одяг і косметику, не робити особисті фото. Будуючи плани, необхідно врахувати фінансову нестабільність.

Телець

Тельцям краще взяти під контроль свої капризи і витримати перерву в кілька днів. Ситуація непередбачувана, потреби і смаки нестабільні. Потрібно дати “відлежатися” будь-яким ідеям, планам і симпатіям. Бажано поставити на паузу угоди і матеріальні витрати (особливо, на особисті потреби): вони або втрачають актуальність, або передчасні. Варто почекати з обміном, поверненням, оновленням іміджу і дієти.

Близнюки

Близнюки можуть зайти в глухий кут (особливо, за компанію з іншими людьми). Можливий несприятливий фінал любовної пригоди, фінансової авантюри, витратного експерименту. Гармонію не повернути — залишається згадувати, як добре все починалося, і гадати, де помилка. Можливо, були завищені апетити або не враховані «підводні камені». Назріють зміни в грошових справах, любові і спілкуванні з друзями.

Рак

Ракам краще утриматися від рішень. Важливо приборкати апетити: сьогодні легко піддатися завищеним очікуванням, гордині, кар’єрним або іншим амбіціям, бажанням відігратися. Спокушати може роман, високооплачувана посада, розширення повноважень, вигідна угода (на ділі, це глухий кут, неліквід або тяжкий тягар). Можливі перепади почуттів. Варто критичніше сприймати соціальні та фінансові прогнози.

Лев

Левам важливо вчасно зупинитися — інакше можна злетіти на надто велику висоту, перевернути свої плани і знайти собі додаткові проблеми. Не варто давати нереальні обіцянки, нескінченно розширювати права і завищувати бюджет: легко створити ґрунт для заздрості або конкуренції з друзями. Корисно тримати руку на пульсі фінансово-економічних подій (особливо, якщо є справи за кордоном).

Діва

Зірки радять Дівам смиренно прийняти те, що не можна змінити. Там, де ініціатива можлива, не варто намагатися терміново все виправити, краще взяти під контроль своє нетерпіння і почекати, поки не вляжеться буря. Хороші зміни настануть самі, але не раніше вечора, і будуть супроводжуватися нервозністю. Не виключено, що вам доведеться чекати компенсації або нових можливостей ще кілька днів.

Терези

Над приємними спільними проектами Терезів нависне тінь. Чим тісніший контакт, ширші плани і більше загальних ресурсів, тим гостріше буде відчуватися її присутність. Зберегти гармонію і забезпечити перевагу взаємних симпатій над прихованою неприязню допоможуть дружелюбність і благородство. Не зашкодить допитливість в матеріальних справах: грядуть нововведення, можливі «коти в мішку» і угоди з обтяженням.

Скорпіон

У цей день Скорпіонам бажано доводити до кінця справи, навіть дрібні. Важливо не залишати фінансових, моральних і емоційних боргів та інших шлейфів від сюжету, що завершується. Краще не претендувати на чуже і віддати те, що вам не належить, а також не брати надто щедрих подарунків. Одночасно, варто цінувати дари, принесені від чистого серця (щиру допомогу, подяку за роботу).

Стрілець

Стрільцям не варто намагатися витягти з ситуації те, чого вона не може їм дати: цінних бонусів і без того достатньо. До завищених апетитів може вести нав’язлива пам’ять про минуле — наприклад, бажання відігратися за колишні провали і хворобливі втрати. Перевищивши ліміт своєї успішності, не варто сподіватися на диво: кредити доведеться гасити, борги відпрацьовувати, і навряд чи на пільгових умовах.

Козоріг

Козорогам важливо не піддатися негативному настрою — інакше навіть увечері, коли ситуація покращиться, їх чекає найгірший сценарій. Слід перемогти погані звички і оголосити бій зайвим запитам, так як шкідливо будь-яке порушення балансу. Не варто переїдати, розширювати володіння, збільшувати бюджет, допускати перевитрату і зростання оподатковуваної бази. Можлива любовна драма, конфлікт через спадщину.

Водолій

День допомагає Водоліям у всьому, але не даремно. У навантаження до удачі, яка їх чекає, він влаштує їм підступ або створить навколо їхніх перемог негативну атмосферу. Будьте розбірливі, щоб не спокуситися на «вчорашній день» або на «зіпсований товар». Взявши свою законну частку благ і симпатій, краще зупинитися. Якщо у вашій голові не спрацює автоматичний обмежувач, бар’єр вашим примхам виставить доля.

Риби

Зірки радять Рибам поставити межі своєї щедрості, уважніше шукати покупки і цілі для інвестицій. Якщо стратегія невірна, будь-який прибуток «з’їдять» збитки (накладні витрати, податки). Незалежно від ваших особистих уподобань та звичок, актуальні нові тенденції та цінності є більш застарілими. Чим більше ви дорожите ресурсами, тим більше підстав розібратися в бурхливій ринковій ситуації.

You cannot copy content of this page