fbpx

Кому зі знаків Зодіаку найбільше пощастить у березні

На думку астрологів, березень – один з найбільш сприятливих місяців

Стрільцям у березні неймовірно пощастить

Представники цього знака Зодіаку – волелюбні й чесні, вміють знаходити справжні скарби

Конкуренцію Овнам можуть скласти тільки Стрільці.

І це не дивно, адже небесним покровителем Стрільців є планета могутності й успіху Юпітер. Їх девіз: «Прийшов. Побачив. Переміг». Везіння не падає на голову Стрільцям у вигляді манни небесної, як це зазвичай трапляється у Овнів. Своє везіння представники цього знака беруть штурмом, точніше, швидкими та активними діями, в яких немає місця сумнівам і роздумів. І, як не дивно, подібна лінія поведінки найчастіше приносить успіх. З Стрільців – жінок виходять відмінні матері.

Стрільці нікому не дають схаменутися, не отримують відсічі й беруть, що хочуть.  Образно кажучи, вони стріляють з лука і потрапляють у ціль. Втім, щоб врівноважити уявлення про везіння Стрільців, необхідно сказати, що досить часто вони у свої цілі не потрапляють. Але їх перемоги такі яскраві й вражаючі, що оточуючим здається, ніби Стрільцям щастить завжди і скрізь. Стрільці також вміють виконувати свої бажання.

Щоправда, самі представники знака не завжди знають про цю свою здатність: річ у тому, що мова не йде про блискавичне виконання бажань, а коли це відбувається, Стрільці вже встигають забути про них. Можливо, їм варто записувати бажання, тоді процес магії буде, як то кажуть, у наявності.

Фото з pixabay.com

You cannot copy content of this page