Кому зі знаків Зодіаку найбільше пощастить у коханні з 22 по 28 лютого і чим стане особливим цей тиждень

Провести останній тиждень так, щоб зустріти весну з любов’ю в серці, вийде, якщо слідувати порадам астрологів.

Наближення весни завжди відчувається, навіть якщо за вікном замети, а термометр не радує температурними показниками. Відчути наближення теплих днів вийде вже в кінці лютого – енергетика зірок і планет подарує багатьом відчуття швидких змін на краще.

Овен

Останній тиждень лютого буде сприятливим для налагодження особистих стосунків. Овнам астрологи рекомендують забути про егоїзм, щоб не відштовхнути від себе близьких і нових знайомих. Увага і турбота допоможуть Овнам знайти взаємне щастя.

Телець

Тельці в кінці зими відчують наближення любові, і цей тиждень буде вдалим для того, щоб зміцнити сімейні узи, а також знайти свою половинку. Одиноким серцям астрологи рекомендують довіряти інтуїції, щоб не пропустити доленосної зустрічі.

Близнюки

Близнюкам на цьому тижні більше пощастить в діловому середовищі, однак і на особисте життя залишиться час. Астрологи рекомендують розподіляти справи, щоб робота не відбирала у Близнюків весь вільний час, і тоді сили залишаться і для налагодження стосунків.

Рак

Раки в кінці лютого відчують наближення тепла, і не тільки через яскраве сонце. Останній тиждень зими принесе їм безліч приємних емоцій, і сімейні Раки зможуть знайти взаєморозуміння в парі, а самотні серця – зустріти свою любов.

Лев

Самотні Леви зможуть познайомитися з цікавими людьми під час відрядження або подорожі. Сімейним парам астрологи рекомендують також не засиджуватися в чотирьох стінах і влаштувати романтичне побачення, щоб зміцнити почуття і глибше зрозуміти свого партнера.

Діва

У житті Дів будуть відбуватися зміни на краще, а це значить, що вони зможуть досягти взаєморозуміння в сім’ї. Астрологи рекомендують Дівам займатися не тільки роботою, але і особистим життям – останній тиждень зими підходить для нових знайомств і зміцнення шлюбу.

Терези

У Терезів на цьому тижні з’явиться можливість вирішити розбіжності в сім’ї, а самотні серця зможуть нарешті попрощатися з самотністю. Астрологи рекомендують не упустити свого шансу, щоб потім не шкодувати про втрачений час.

Скорпіон

До Скорпіонів в кінці зими повернуться сили і енергія, які допоможуть швидко вирішити наболілі питання. Останній тиждень лютого як не можна краще підходить для вирішення складних особистих питань, нових знайомств і залучення в життя любові.

Стрілець

Стрільцям астрологи рекомендують почати перетворення вже в останній тиждень лютого, щоб зустріти весну у всеозброєнні. Зміна іміджу буде приємним доповненням до хорошого настрою і допоможе налагодити особисті стосунки.

Козеріг

Козерогам на цьому тижні належить розібратися зі своїм почуттями та емоціями, щоб зрозуміти причину поразок на любовному фронті. Усе стане на свої місця, якщо об’єктивно оцінити обстановку і провести роботу над помилками.

Водолій

У Водоліїв почнеться новий етап життя, який буде щасливим, якщо не брати в нього страхи і упередження. Астрологи рекомендують відмовитися від потурання поганим думкам, які заважають налагодженню особистого життя і пошуку кохання.

Риби

Риб чекає відмінний тиждень, коли будь-яка справа буде по плечу. Астрологи рекомендують представникам Знака не боятися своїх почуттів і емоцій, радувати близьких турботою і увагою. Самотні серця зможуть знайти любов, якщо перестануть занижувати свою самооцінку.