fbpx

Кому зі знаків Зодіаку пощастить найбільше у перший тиждень червня: передбачення астролога

Овен – Лев – Стрілець (стихія Вогню)

Вогняних знаків на початку червня чекає активне соціальне життя. Кількість запланованих та несподіваних зустрічей значно перевищуватиме кількість днів на тижні. Нові ділові знайомства та переговори, а також наради та обговорення чергуватимуться з вечірками або просто дружніми посиденьками. Тому астролог рекомендує запасатися силами та здоров’ям – життя в такому ритмі вкрай енерговитратне.

Овнів у вихорі зустрічей очікує несподіване, проте дуже приємне романтичне знайомство.

Левів чекає непростий період – справи займатимуть усі сили та час, що викличе закономірне невдоволення других половинок.

У Стрільців витрати значно перевищать прибутки. Астролог рекомендує позбутися звички смітити грошима.

Телець – Діва – Козеріг (стихія Землі)

Земним знакам на початку червня належить вирішувати масу земних завдань – від ремонту крана на кухні до вирішення фінансових питань бізнесу. На мрії часу не залишиться – дрібні і не дуже матеріальні проблеми не дозволять вам розслабитися в романтичних мріях і лінощі.

Тельцям у цей період не слід турбуватися – їхнє матеріальне благополуччя не постраждає. Передбачливість та запасливість забезпечать спокійне життя.

Дівам доведеться попрацювати – накопичилася велика кількість справ і завдань, які доведеться вирішити і доробити найближчим часом.

Козерогам, незважаючи на всі земні проблеми, доведеться зіткнутися ще з романтичними. На жаль, зазначає астролог, поєднання й того й іншого порушить чистоту продукту.

Близнюки – Терези – Водолій (стихія Повітря)

Цього тижня зірки закликають вас до обережності, до необхідності ретельно зважувати всі за і проти, а тому приготуйтеся, що будь-яке рішення, нехай навіть найнезначніше, даватиметься з великими труднощами. Вас на початку червня чекає час сумнівів та підозрілості. З одного боку, є ризик упустити щось, що вимагає швидкого вирішення, з іншого боку, ризик зробити помилку близький до нуля.

Близнюків не торкнуться переживання питання вибору. Їм слід відпочивати та насолоджуватися спокійними днями.

Терези не зможуть уникнути вибору – маятник “за” та “проти” досягне вищої амплітуди.

Водоліям зірки нададуть чергову можливість зіткнутися з когнітивним дисонансом – здається, що все реально та досяжно, проте неможливо.

Рак – Скорпіон – Риби (стихія Води)

До 5 червня знаки покинуть свою водну стихію та здійняться до небес. На них чекає підвищена тяга до творчості, творення та матеріальної реалізації своїх фантазій. Зірки висвітлюватимуть шляхи мрії – всі пошуки зможуть знайти реальні втілення.

Раки не зможуть повністю віддатись творчому екстазу – сімейні та особисті проблеми швидко опустять їх на землю.

Скорпіони відчують себе у своїй стихії. До 5 червня ніщо і ніхто не порушать їхній політ у реальність їхніх же ілюзій.

Риби будуть змушені балансувати між “тут” і “зараз”, між “хочу” і “можу”, між “треба” та “навіщо”. Це буде тяжкий вибір.

You cannot copy content of this page