fbpx

Конфлікт Меркурія з Нептуном принесе чимало проблем 4 знакам Зодіаку. Ось кому потрібно набратися сили і терпіння до 13 червня

Овен

Найважче доведеться Овнам, які шукають роботу або джерело додаткового заробітку. У них великий ризик зіткнутися з відсутністю гідних варіантів. Деяким в цьому питанні зможуть допомогти знайомі або рідні.

На цьому тижні Овнів чекають три сприятливих дня – середа, четвер і неділя. Всі важливі справи краще почати в середині тижня, але варто приготуватися до того, що результату доведеться чекати довго.

Стрілець

Поточний тиждень зажадає від Стрільців витримки і концентрації. Астролог Глоба радить приділяти увагу кожній дрібниці, оскільки на горизонті багато важливих розмов і зустрічей. Тут важливо не розслаблятися – висока ймовірність несподіваних проблем, які зажадають оперативного вирішення. Деякі можуть сприйняти це як чергові удари долі, але насправді ситуація буде лише частиною нового сценарію. Сімейним Стрільцям не варто розраховувати на гармонію – можливі конфлікти і сварки через дрібниці.

Риби

Представникам цього знака буде складно здійснити прорив в кар’єрі або поліпшити фінансове становище. Астролог радить спокійно пройти поточний тиждень, приділяючи час плануванню. Активні дії краще відкласти на потім через ретроградність Юпітера, який 20 червня перейде в знак Риб. У фізичному плані це проявиться пробуксовкою всіх проектів. Найнесприятливішим днем ​​виявиться середа.

Козеріг

Козерогів чекають непорозуміння і проблеми в особистому житті. Кардинально протилежні погляди можуть зіпсувати навіть найміцніший союз. Хоча причини сварок не вийдуть за рамки побутових розбіжностей, досягти компромісу буде дуже складно. Найнесприятливішим днем ​​тижня буде неділя. Глоба порекомендував провести його в незвичайному місці і не виключив, що сама поїздка виявиться доленосною.

You cannot copy content of this page