Королі- начальники. З кого виходять найкращі керівники за знаком Зодіаку

Щоб стати добрим керівником, мало бути виконавчим працівником та улюбленцем начальства. Потрібно ще народитись під щасливою зіркою. Хочете дізнатися, які знаки зодіаку найчастіше займають високі посади та як знаходити з ними спільну мову?

Овни здебільшого рано чи пізно стають босами. До слова, керівники з них виходять непогані. Вони завжди сповнені нових ідей, їх не лякають будь-які зміни. Але з начальником-Овном варто бути готовим до того, що періодично він відкрито виявлятиме свій бурхливий темперамент.

Начальник – Телець – це, як правило, консерватор. Він не любить поспіху та метушні. У роботі для нього важлива послідовність та усидливість. Тельці не особливо прагнуть зайняти керівну посаду, але їхня відповідальність і завзятість у роботі зазвичай стрімко просувають їх кар’єрними сходами.

Близнюкам, як правило, удача усміхається у професійній діяльності. Незважаючи на те, що вони ліниві та непосидючі, комунікабельність і креативність допомагають їм у досягненні кар’єрних висот. Начальник – Близнюки справедливий і не надто вимогливий. Але якщо співробітник не виконуватиме свою роботу, йому швидко знайдуть заміну.

Найчастіше Раки неохоче погоджуються посісти місце керівника. Незважаючи на те, що Раки старанні та завзяті в роботі, вони панічно бояться відповідальності і не вірять у свої сили. Начальник – Рак, як правило, дошкулений у дрібницях і трохи повільний, зрідка страждає на перепади настрою, через що підлеглим іноді дістається.

Начальник – Лев – це, мабуть, один із найкращих начальників. Він справедливий і рішучий, не скупиться на похвалу, робить поблажки виконавчим працівникам. Начальник – Лев намагається створити дружню атмосферу в колективі, він із задоволенням організовує корпоративи та спільні поїздки за місто. Але бійтеся Лева, котрому зіпсували настрій. У гніві цей начальник неймовірно страшний.

Начальники – Діви зазвичай педантичні і прискіпливі в дрібницях. Можливо, саме тому їм вдається дорости до директорського крісла. Діви злегка скупуваті в емоційному плані, тому не чекайте від них похвали навіть після переробки. Швидше за все, з таким начальником ви не йтимете на роботу, як на свято. Але за якісно виконану роботу на вас обов’язково чекатиме премія.

Як правило, на роботі, де начальник Терези, панує сприятлива дружня атмосфера. Такі начальники завжди відкриті до спілкування на будь-які теми. Вони трохи повільні і непосидючі, люблять говорити на сторонні теми і терпіти не можуть брати на себе відповідальність. Зазвичай такі начальники мають «праву руку», яка несе відповідальність за роботу.

Зі Скорпіонів зазвичай виходять суворі та непохитні начальники. Вони наполегливі та цілеспрямовані. Не намагайтеся з таким керівником плести інтриги. Він дуже проникливий і не зазнає брехні та виправдання. Будьте чесні та відповідальні з ним, і тоді вам вдасться спрацюватись.

Керівник – Стрілець – це добрий друг та наставник. Він лояльний по відношенню до підлеглих, завжди підтримає та направить у потрібне русло. Робота для нього – це другий будинок, тому для нього важливо, щоб в офісі в робочий час були перерви та кава-тайми. До речі, Стрільці не дуже люблять монотонну офісну роботу, тому часто складно їх застати на робочому місці.

Підприємство, на якому посаду керівника обіймає Козеріг, у 99% випадків чекає на процвітання. Козероги – це завзяті та відповідальні працівники, які практично весь свій вільний час присвячують роботі. Вони не визнають лінивих працівників, для них дисципліна — насамперед.

Водолії – добрі організатори. Вони завжди повні ідей, втілення яких найчастіше призводить до довгоочікуваних результатів. Вони вміють контактувати з людьми, легко укладають угоди і без проблем піднімають навіть безнадійні проекти. Водолії люблять думаючих та виконавчих співробітників, а також вітають ініціативу.

Керівники – Риби насамперед намагаються створити сприятливу обстановку на робочому місці, щоб кожен співробітник відчував себе «у своїй тарілці». Риби не надто вимогливі та амбітні. Їхня робота зазвичай приносить плоди лише через довгі роки. Але якщо цей знак зодіаку має рішучий і відповідальний помічник, то успіх у будь-якому починанні не змушує себе довго чекати.