Королі року: знаки Зодіаку, які стануть успішними на рік Водяного Тигра 2022

Овен

Овнам рік обіцяє успіх у справах, пов’язаних із нерухомістю. Будь-які операції: купівля, продаж, оренда можуть принести хороший прибуток і придбати пасивний дохід. Крім цього, успіх у роботі стане реалізованим завдяки попереднім зусиллям Овнів.

Оскільки Овни дуже працьовиті і завзяті у своїй справі, Тигр буде їм вподобати в плані побудови кар’єри.

Діва

Рік Тигра не принесе Дівам удачі у фінансовому плані, але й не залишить їх обділеними. Цей рік принесе Дівам величезний успіх у любовних відносинах.

Шанувальників, як у жінки, так і чоловіка-Діви, буде багато, і серед них обов’язково знайдеться людина, з якою зав’яжуться тривалі стосунки.

Головне Діві не помилитися з вибором свого супутника, тому що є ймовірність, що партер просто буде п’яний чарівністю Діви. Свою другу половинку потрібно буде обрати раціонально.

Занадто палкі стосунки можуть принести лише розчарування. Якщо ж Діва змогла серед різної кількості кандидатів вибрати розумом, то це буде дуже довгий і міцний союз, який, швидше за все, приведе до шлюбу.

Скорпіон

Скорпіонів також чекає успіху в робочих справах, можна розраховувати на підвищення від начальства. Крім того, Скорпіон може знайти своє справжнє кохання. Обидві сфери ніяк не завадять одна одній, вони будуть у гармонії.

Успіх у справах буде, але на сильний прорив краще не розраховувати. Збільшення доходу зростатиме маленькими, але стабільними кроками, і краще його не квапити.

Якщо Скорпіон вирішить різко збільшити свій дохід, то краще від цього відмовитись, оскільки великий ризик обману.

Стрілець

Весь рік Тигр благоволитиме Стрільцю і допомагатиме в його починаннях. Оскільки 2022 рік Водяного Тигра, то Стрільцеві слід поміряти свій запал.

Йому слід вкладатись у роботу та стосунки, а іноді йти на поступки, тільки тоді Тигр надасть йому можливість насолодитися плодами своєї праці. Він примножить старання Стрільця у кілька разів і винагородить його у фінансовому плані, особливо до кінця року.

Козеріг

Козерогу рік Тигра принесе успіх у соціальній сфері. Козеріг зможе знайти друзів, приємні та корисні знайомства, які допоможуть знайти хорошу роботу чи житло. Якщо Козеріг направить всю свою енергію на спілкування з людьми, він зможе знайти свою другу половинку.

Сімейним Козерогам варто приділити увагу своїй сім’ї та близькому колу спілкування. Це допоможе налагодити стосунки у сім’ї та принести гармонію. А якщо у Козерога в сім’ї все буде добре, то він зможе зосередитися на інших сферах.

Риби

Риби у 2022 році стануть справжніми улюбленцями Водяного Тигра. Все, за що візьмуться Риби, принесе успіх. Робота, доходи, відносини і навіть улюблене хобі супроводжуватиме успіх.

Цього року Риби зможуть розпочати будь-яку справу та втілити усі свої мрії, фортуна буде на їхньому боці. Єдине, на що Рибам варто звернути увагу, це на те, щоб удача не закрутила їм голову.

Інакше можуть виникнути плачевні наслідки, які доведеться виправляти не один рік.