Короткі романи не для них: 4 знаки Зодіаку, які хочуть мати тільки серйозні стосунки

Короткі романи не для цих знаків Зодіаку. Вони не шукають стосунків без зобов’язань. Їм потрібна глибока емоційна прихильність, емоційна спорідненість, взаєморозуміння.

Рак

Рак інтуїтивний і сентиментальний. Йому подобається встановлювати глибокі та розумні зв’язки з оточуючими людьми. Ці стосунки будуть надійними та тривалими. Якщо вас цікавить Рак, готуйтеся до тривалого процесу. Він захоче знати все про вас, перш ніж перейти до наступного кроку.

Скорпіон

Скорпіон віддає перевагу тривалим стосункам. Незалежно від того, чи вони романтичні чи просто дружні, для Скорпіона найголовніше – отримати інформацію про людину і ретельно її вивчити. Також він може бути вкрай ревнивий, вважаючи, що його обраниця (обранець) повинна належати тільки йому.

Водолій

Водолії – мислителі, які часто люблять побути на самоті. Представник цього знаку буде довго сидіти і аналізувати всі плюси і мінуси стосунків з людиною перед тим, як піти на перше побачення. Водолій не проти стосунків, але він хоче, щоб вони були тривалими, міцними і якісними.

Риба

Це, мабуть, найбільш чутливий знак з усіх. Риби прагнуть якнайсильнішого емоційного зв’язку. Це означає, що їм потрібен час, щоб поговорити і познайомитися з людиною, а потім звикнути до її присутності і впустити її в своє життя. Короткочасні та нерозважливі зв’язки Рибам зовсім не подобається.