fbpx

Косметика на двох. Яка косметика підійде для чоловіка, так і для жінки

Всім відомо, що косметика для догляду за тілом підрозділяється на чоловічу і жіночу, що цілком обгрунтовано. Чоловіки часто голяться, тому їх шкіра грубіша, у жінок шкіра, навпаки, більш м’яка і чутлива. У даній статті ми поговоримо з вами про ті косметичні засоби, які підійдуть як для чоловіка, так і для жінки.

Використання гелів і пінок для вмивання

Зазвичай жінкам властиво використовувати для вмивання різні гелі і пінки, а ось чоловіки, навпаки, використовують їх украй рідко. Чоловікам більш звично обполіскувати обличчя прохолодною водою. У цьому і криється їх головна помилка, адже у багатьох чоловіків шкіра жирна, тому вимагає хорошого очищення. Ось чому так важливо навчити чоловіка користуватися гелем або пінкою для вмивання.

Використання масок для обличчя

Саме чоловікам слід використовувати очищуючі маски, наприклад, їм добре підійдуть маски на основі глини. У зимовий період шкірі чоловіка поживні або зволожуючі маски підуть лише на користь.

Використання крему для області навколо очей

Для чоловіків взагалі не властиво використання креми для догляду за очима, хоча шкіра навколо очей у них така ж ніжна і тонка. У багатьох молодих чоловіків рано з’являються мімічні зморшки у зв’язку з відсутністю належного догляду за областю навколо очей. Тому чоловікам рекомендується перед сном використовувати креми для очей, призначені для жінок (істотних відмінностей тут немає).

Використання засобів для волосся

Для волосся можна вибрати шампуні і кондиціонери, вони однаково підходять для чоловіка і для жінки, головне, щоб в них була нейтральна віддушка, без квіткового аромату для чоловіків або суто чоловічого запаху для жінок. Для чоловічого волосся також рекомендується використовувати кондиціонер, після якого волосся буде добре утримувати форму.

Використання бальзаму для губ

У чоловіків, так само як і у жінок, на губах шкіра сохне. Тільки чоловіків зазвичай не влаштовує використання бальзамів для губ. Але ж завжди можна вибрати бальзам в непомітному тюбику, без яскраво вираженого запаху, до того ж існують бальзами з матовим відтінком.
Користуватись гігієнічною помадою не кожен чоловік хоче, але для чоловіків є спеціальні креми для губ, якщо він не захоче користуватися вашою помадою.

Читайте також:Косметика, яку ми викидаємо у смітник

Джерело.

You cannot copy content of this page