fbpx

Кожен крок обдумайте. Гороскоп на 27, 28, 29 листопада: для Овнів відпочинок, а для когось неспокійний день

Овен

День відпочинку. Хоча справ буде багато і багато чого потрібно буде зробити, але потрібно відпочивати. Виділіть цей день для своїх рідних. Ви так давно не проводили час разом. А все інше зачекає, і ви все встигнете зробити.

Телець

Бажано не працювати самому в цей день, а віддати перевагу спільній діяльності. Не пропустіть шанс заручитися підтримкою інших – це значно полегшить досягнення поставленої мети. Не рекомендується порушувати традиції, експериментувати, краще скористатися перевіреними способами.

Близнюки

Ви беретеся то за одну справу, то за іншу, потім кидаєте почате і починаєте звинувачувати оточуючих у своїх невдачах. Краще проведіть день в спокої, відпочиньте, наберіться сили на наступний тиждень і все у вас вийде, ще краще ніж ви сподівалися.

Рак

Цей день непоганий, але ви надто велике значення надаєте дрібним неприємностям. Тим часом, їх цілком можна було б уникнути, якби ви не були такі розсіяні і забудькуваті. Добре, якщо поряд буде людина, яка простежить, щоб ви все робили вчасно, у крайньому випадку, виручити може і ваш власний щоденник.

Лев

Багато чого в житті стає простіше, оскільки вам зрозуміло, що і навіщо роблять оточуючі. Найгірша справа з власними вчинками – ось їх ви далеко не завжди можете пояснити. Визначтеся хоча б із бажаннями, інакше цей сприятливий день пройде абсолютно безплідно.

Діва

Життєві ситуації не дадуть нудьгувати. Постійно щось відбуватиметься, іноді й не надто приємне. Найздоровіша порада – відкиньте сумніви, і тоді ви досягнете успіху. Можуть бути грошові надходження, проте не виправляйте свій бюджет, беручи гроші в борг.

Терези

Проблем виникає чимало, але вони вирішаться набагато швидше, ніж можна було очікувати. Із запланованими справами ви справляєтеся швидко, а те, що їм на зміну приходять нові, вас анітрохи не бентежить. Тож день видасться позитивним і легким.

Скорпіон

Питання, що виникають у цей день, можуть бути досить серйозними, але ви так енергійно беретеся за їх вирішення, що ситуація змінюється на краще швидко та кардинально. Імовірні нові знайомства, які незабаром виявляться корисними з ділового погляду. Друга половина дня — час романтики, що ідеально підходить для побачень.

Стрілець

У першій половині дня будьте уважні та обережні, не приймайте поспішних рішень. Це період, коли кожен крок має бути обдуманий, а його можливі наслідки ретельно зважені. У всьому потрібна самостійність, поради виявляться не надто корисними, а на допомогу взагалі не розраховуйте.

Козеріг

Чудовий день для роботи. Ваші зусилля не пропадають даремно, вдається знайти ефективні способи вирішення проблем. Ні давні недоброзичливці, ні суперники, які нещодавно з’явилися, не заважають вам послідовно і планомірно домагатися своїх цілей. Недоліком дня є надто висока концентрація на майнових та фінансових питаннях – через неї ви можете упустити щось важливе.

Водолій

Неспокійний день, який вимагатиме від вас неодноразової зміни планів. Багатьом доведеться повернутися до виконаної раніше роботи, зайнятися виправленням своїх помилок. Інші поринуть у повсякденні справи і просто не помітять того, що відбувається навколо. Не дозволяйте дрібним непорозумінням зіпсувати вам настрій, намагайтеся не забувати про те, що ситуація загалом складається цілком сприятлива.

Риби

Цей день буде пов’язаний із великою кількістю заворушень. У вас багато приводів для занепокоєння, причому лише деякі з них є надуманими. Важко порозумітися з колегами, їм ваш підхід до вирішення проблем здається дивним, непродуктивним. Інтуїція не підводить, справді зараз вам краще було б покладатися на свій здоровий глузд.

You cannot copy content of this page