Кожен по-своєму унікальний. Світла та темна сторона всіх знаків Зодіаку

Овен

Світла сторона: оптимізму Овна можна позаздрити! Навряд чи ви знайдете когось, хто перевершив би цього впертого в міру позитивного настрою до світу. Овен незалежний, усміхнений і добрий. Ну як пані Успіх може відвернутися від нього?

Темна сторона: запальність. Незважаючи на всі позитивні характеристики, Овна відрізняє запальність. Якщо щось вийшло з-під контролю, тримайтеся! Дістанеться всім. Випустивши пару, Овен знову стане білим і пухнастим.

Телець

Світла сторона: у зодіакальному колі не знайти друга, відданішого за Тельця. Якщо він товаришує з кимось, то можете бути впевнені – Телець ніколи не зрадить. Крім того, йому з легкістю можна довірити навіть найпотаємніші таємниці.

Темна сторона: Телець – дуже самозакохана особистість. Часом він перетворюється на справжнісінького нарциса, з яким зникає бажання спілкуватися.

Близнюки

Світла сторона: активність. Багато хто дивується, звідки Близнюки черпають сили на роботу, сім’ю, тусовки. Коли інші видихаються і, образно кажучи, лежать без сил, Близнюки готові продовжувати підкорювати нові вершини.

Темна сторона: тяга до пліток. Близнюки не тільки люблять слухати плітки, вони часто є їх “розсадником”. Вони буквально люблять копатися в чужій брудній білизні і отримують від цього справжнє задоволення.

Рак

Світла сторона: Раки – справжні матусі у хорошому розумінні цього слова. Вони про всіх подбають, усіх нагодують, усіх напоять. Раки щиро переймаються, коли у когось проблеми.

Темна сторона: надмірна емоційність. Іноді Раки надто “ламають комедію” і турбуються там, де ситуація не варта і виїденого яйця.

Лев

Світла сторона: харизматичність. Місце, де з’являється Лев, сповнюється особливим світлом. Найнудніша вечірка перетворюється на супер-тусовку, коли входить Лев.

Темний бік: невміння контролювати свої імпульси. Імпульсивність Лева часом завдає йому серйозних проблем у суспільстві.

Діва

Світла сторона: обдарованість. Здається, на Діву чекає успіх у всіх областях, за які вона береться. Будь-який проект “вистрілює”, якщо в його реалізації бере участь Діва. Це стосується спорту, мистецтва, політики та інших сфер життя.

Темний бік: самокритика. Діви дуже суворі до себе. Але це палиця з двома кінцями. З одного боку, надмірна вимогливість до себе допомагає досягти успіху, з іншого — від постійної самокритики вони можуть опуститися руки.

Терези

Світла сторона: Терези вміють все розставляти по поличках. Ніхто не вміє так зрозуміло пояснювати всі “за” і “проти”, як Терези. З цієї причини навколо них завжди багато людей, які сподіваються отримати від Терезів цінну пораду.

Темний бік: нерішучість. Терези довго “розгойдуються”, коли приймають рішення. Годинами зважуючи всі плюси і мінуси, вони так і не знаходять єдиного рішення, що їх задовольняє.

Скорпіон

Світла сторона: Скорпіони – пристрасна натура. Вони віддаються всім серцем не лише коханні, а й улюбленій справі. Пристрасть і вогник з Скорпіонових очей часто надихає інших на подвиги.

Темний бік: легко піддаються перепадам настрою. Дуже часто без особливої ​​причини Скорпіони “втрачають” настрій і перетворюються на похмурих особистостей. Ця характеристика характеру відштовхує від Скорпіонів багатьох людей.

Стрілець

Світла сторона: незалежність. Стрільцям байдуже, що про них думають інші. Вони незалежні і впевнені в собі, цього достатньо для підкорення нових висот.

Темна сторона: не емоційність. Багатьох відштовхує зовнішня холодність Стрільців. Тільки найближчі люди знають, що це лише маска. Усередині Стрільців вирує справжній вулкан.

Козеріг

Світла сторона: амбітність та винахідливість. Ці дві характеристики буквально складають гримучу суміш та вигідно виділяють Козерога серед інших людей.

Темна сторона: впертість та поблажливість. Манера спілкування Козерога з оточуючими разом із його впертістю роблять його найприємнішим співрозмовником. Багато хто намагається його остерігатися.

Водолій

Світла сторона: Водолії завжди борються за мир у всьому світі. Вони радо допомагають усім навколо, не шкодують жодних ресурсів, є затятими противниками конфліктів.

Темна сторона: уперті і ніколи не слухають інших. Завжди роблять по-своєму навіть у заздалегідь провальних заходах. Люблять набивати шишки своїми власними граблями.

Риби

Світла сторона: уява. Мало хто може похвалитися такою ж уявою, як Риби. Вони завжди сповнені ідей. Риби – неймовірно творчі особистості, всі найгеніальніші і оригінальні думки виходять найчастіше від них.

Темна сторона: надмірна чутливість. Риби все приймають близько до серця, люблять, коли їх шкодують.