Кожен знак Зодіаку має свій щасливий колір. Дізнайтеся, який з них ВАШ

Який Ваш колір за знаком Зодіаку.За матеріалами:КаналУкраїна

Кожен знак Зодіаку має свій колір, який принесе йому удачу, матеріальне і духовне благополуччя.

Овен

Головним кольором Овнів є червоний. Тому можна вибирати будь-який з відтінків цього кольору. Червоний містить впевненість і лідерство, і безумовно принесе вам удачу.

Читайте також:3 знаки Зодіаку, які poзбaгaтiють в 2020 році. До них гроші так і будуть “лuпнyтu”

Телець

Для спокійних і працьовитих Тельців підходить синій колір. Він передає гармонію, спокій, і може стати справжнім талісманом для Тельців.

Близнюки

Сприятливим кольором для Близнюків стане колір планети Меркурій жовтий. Життєрадісний і випромінюючий всіх колір символізує – енергійність і активність.

Рак

Кращими кольорами для Раків стануть білий і срібний. Чутливі та ніжні Раки зможуть знайти в цих кольорах невичерпну енергію, адже місячні кольору принесуть їм щастя.

Лев

Колір сили та удачі золотий. Леви зможуть відчути, як їх внутрішня енергія розкривається разом з цим кольором. Він несе в собі процвітання, любов і нескінченну красу.

Діва

Кольори Землі стануть ідеальними для Дів. Це зелений і коричневий. Ці органічні та від природи багаті красою кольори допомагають Дівам знайти благополуччя і внутрішню силу.

Терези

Терезам підійдуть відтінки зеленого, синього, блакитного. Головне, щоб кольори були м’якими. Вони здатні створити справжній баланс для Терезів і підвищити їх спокій та впевненість.

Скорпіон

Темні відтінки червоного і пурпурового кращі кольори для Скорпіонів. Вони передають силу, таємничість і магічну харизму, якою володіє цей знак.

Стрілець

Для величних Стрільців стане ідеальним фіолетовий колір і його відтінки. Колір асоціюється зі шляхетною природною красою і стабільністю.

Козеріг

Гармонійні відтінки землі, у вигляді коричневого кольору принесуть Козерогам удачу та підкреслять їх кращі якості. Багатий коричневий колір асоціюється з відкритістю і дружелюбністю цього знака.

Водолій

Кольори неба й глубокого океану стануть основними для Водоліїв. Це відтінки синього й темно-зеленого, які передають натхнення, легкість і позитивну енергетику.

Риби

Ліловий і синій наповнять вас енергією і принесуть процвітання вам і вашому оточенню. Вони підкреслять вашу м’яку та ніжну натуру.